Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ "60 років світового сучасного мистецтва"

"60 років світового сучасного мистецтва"

24 листопада - 04 грудня 2011  

23 листопада у Мистецькому Арсеналі відбулось урочисте відкриття виставки «60 років світового сучасного мистецтва». Проект було організовано Мистецьким Арсеналом спільно з португальською галереєю Cordeiros.

В рамках проекту представлено частину масштабної колекції відомого португальського колекціонера Аґостіно Кордейро, зібрання сучасного мистецтва якого є одним із найбільш вагомих у Європі.

Експозицію складають 340 робіт шістдесяти живописців, графіків та скульпторів. Серед них - такі майстри як Джуліан Шнабель, Мікель Барсело, Енді Уорхол, Франческо Клементе. Роботи Мікеля Барсело, Антоні Тапієса, Рафаеля Каноґара, Луїса Феіто, Антоніо Маседо, Маріо Бісмарка та інших провідних митців Португалії та Іспанії займають особливе місце у мистецтві останніх десятиліть.

Галерею Cordeiros було засновано в 1994 році. Її власник, Аґостіно Кордейро - великий знавець мистецтва, колекціонер, галерист і видавець. Окрім того, пан Кордейро патронує митців Піренейського півострова.

У прес-конференції з нагоди урочистого відкриття виставки «60 років світового сучасного мистецтва» взяли участь: власник галереї Cordeiros, колекціонер Аґостіно Кордейро, президент Мадридської асоціації арт-критиків, член AICA Томаш Паредеш, генеральний директор Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна, куратор Мистецького Арсеналу Олександр Соловйов, заступник Надзвичайного та повноважного посла Португальської Республіки в Україні Жозе Мендеш, а також всесвітньо відомі художники Маріо Бісмарк і Антоніо Маседо.

- Для мене честь представити у Мистецькому Арсеналі більшу частину моєї колекції, - сказав власник галереї Cordeiros Аґостіно Кордейро. - У експозиції проекту «60 років світового сучасного мистецтва» присутні роботи художників з Іспанії, Португалії, Німеччини, Росії, США тощо. Ці работи - джерело незабутнього культурного досвіду, у якому б музеї світу вони не виставлялися. Вони мають унікальну здатність створювати емоції, відчуття, досвід, реальності, і навіть мрії, спрямовані в майбутнє. Тепер можливість належно оцінити ці витвори мають і українці.

- Мистецький Арсенал  як музейна інституція прагне презентувати українській публіці проекти світового рівня, - говорить генеральний директор Мистецького Арсеналу Наталія Заболотна. -  Українці мають бачити справжні мистецькі шедеври, такі як твори Тапієса, Уорхола, Барсело, Каноґара.  Ми дуже раді, що маємо змогу показати цю експозицію в Мистецькому Арсеналі. І я переконана, що найцікавіше попереду!

- Ці твори прикрасили б будь-яку світову музейну колекцію, але саме у просторі Мистецького Арсеналу ця колекція виглядає  просто фантастично, - говорить президент Мадридської асоціації арт-критиків, член AICA Томаш Паредеш. - Роль мистецтва у сучасному глобальному світі - це не лише культурний обмін, це також те, що справді цікавить людей з усього світу. Сьогодні українці мають нагоду побачити дійсно визначні твори мистецтва, і я певен, що всі, хто відвідає цю виставку, винесуть звідси лише найкращі та найглибші враження.

Відкриття проекту відвідали близько 3500 гостей; подію висвітлювали 85 провідних вітчизняних ЗМІ.

Виставка «60 років світового сучасного мистецтва» у Мистецькому Арсеналі триватиме лише 10 днів - з 24 листопада по 4 грудня.

Мистецький Арсенал працює з 11.00 до 20.00, без вихідних. Вартість квитка - 30 грн, пільговий квиток - 10 грн.


Київ, вул. Лаврська, 12
Мистецький Арсенал

 

artarsenal.in.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 122
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки