Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня

Нові надходження
Головна→ Магазин

Магазин

У нашому Інтернет-магазині ви можете придбати  монети різних країн та епох.

 

НУМІЗМАТИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

 

Для оцінки монет ми використовуємо британську систему станів.

Великобританія Український відповідник Німеччина Польща

Proof *

Пруф

PP / Polierte Platte

St. Lustrzany

UNC / Uncirculated

Не був у обігу

st / Stempelglanz

1

XF / Extremely Fine

Надзвичайно добрий

vz / Vorzüglich

2

VF / Very Fine

Дуже добрий

ss / Sehr Schön

3

F / Fine

Добрий

s / Schön

4

VG / Very Good

Нижче середнього

Sehr gut

5

* - технологія карбування 

  Колекція монет  
Загальна інформація щодо продажу:

1.   В магазині всі товари розділені на розділи та підрозділи. Для того щоб потрапити в один із них, необхідно клікнути мишкою на назву розділу. Біля кожного предмету Ви побачите коротку інформацію про нього: опис, ціну, діаметр та вагу монети, а також метал, рік, та країну карбування.

2.   Якщо Ви вирішили придбати певний предмет, клікніть мишкою на кнопку «Додати монету в скриню». Цей предмет автоматично опиняється у Вашій скрині. Розглядаючи виставлені на продаж товари, Ви можете її поповнювати. Крім того, Ви завжди бачите вміст Вашої скрині. Якщо Ви вже вибрали товари, які б хотіли придбати, переходьте до оформлення замовлення натиснувши клавішу «Замовити». Якщо ж Ви бажаєте видалити певну позицію із Вашої корзини, натисніть кнопку «Видалити» у колонці «Дії» біля цього предмету.

3.   Якщо Ви остаточно вирішили який товар хочете придбати, натискуйте клавішу «Далі», читайте наші правила замовлення і продажу монет та погоджуйтесь або не погоджуйтесь з ними.

4.    Якщо це Ваше перше замовлення, перейдіть по посиланню і вкажіть Вашу контактну інформацію та спосіб оплати та доставки потрібної Вам речі. Якщо ж Ви наш постійний клієнт, введіть у поле вашу адресу електронної пошти та пароль, що був Вам надісланий при першій реєстрації. Ваше замовлення - це підтвердження укладання угоди з інтернет-магазином «Антиквар». Ми приймаємо вашу пропозицію і таким чином укладаємо з вами повноцінний договір.

5.    Копія Вашого замовлення буде відіслана Вам на електронну пошту, але  Ви також зможете роздрукувати примірник для себе прямо з веб-сайту. Після отримання заявки ми зв'яжемося з Вами по телефону або електронній пошті для підтвердження замовлення і уточнення умов продажу, розрахунку та доставки.

6.    Після отримання нашого підтвердження про наявність замовлених Вами речей, товар на суму до 2000 грн. надсилається Вам  "Укрпоштою" (цінна бандероль, цінна посилка) з страхуванням на повну вартість предмету. Вартість товару, а також вартість доставки Ви маєте змогу оплати при отриманні у Вашому відділенні "Укрпошти". Отримувач, окрім вартості упаковки і пересилки замовлення, також сплачує "Укрпошті" комісійні за послугу післяплати і за послугу грошового переказу (комісія за оплату 4,8%, але не менше 5 грн.).

6а.   Також можлива післяоплата транспортною компанією "Нова Пошта". Оплата здійснюється при отриманні вантажу у відділенні транспортної компанії «Нова пошта». Окрім вартості доставки, покупець також оплачує послугу "післяоплати". Така комісія за оплату товару при отриманні ("післяоплата") складає 20 грн. + 2 % від суми переказу. Серед переваг - швидкість доставки та розгалужена мережа філій. Вартість доставки до Вашого міста можна розрахувати на сайті "Нової Пошти".

7.     Якщо вартість товару перевищує суму у 2000 грн., предмети надсилаються лише після отримання нами 100% передоплати. Після отримання нашого підтвердження разом з рахунком, Ви повинні впродовж 3-ох робочих днів оплатити повну вартість предмету, який хочете придбати. Якщо протягом цього терміну Ви не здійсните оплату, замовлений Вами предмет буде знову виставлений на продаж, а Ваша заявка анульована. В проміжок часу між подачею заявки і оплатою на замовлений предмет можуть надійти заявки від інших покупців. В такому випадку другий покупець буде повідомлений про те, що цей предмет на даний час є замовленим. Покупцю буде запропоновано зачекати 3 робочі дні. Якщо перший покупець не викупить предмет впродовж цього часу, право купівлі переходить до другого покупця, який теж має 3 дні на оплату вартості товару.

7.    Замовлений предмет буде висланий Вам лише після отримання нами 100% передоплати (для монет вартість яких перевищує 2000 грн). Після отримання грошей за замовлений Вами предмет, Ви будете повідомлені про це по електронній пошті або за наданим Вами номером телефону. Якщо оплата за товар буде здійснена після 12:00 поточного дня, то товар надсилається наступного робочого дня. Місце, а також орієнтовний час отримання товару буде Вам повідомлений заздалегідь.

8.     Способи оплати:

  • поштовий переказ

  • банківський переказ

  • переказ "АТМ-ЕКСПРЕСС"

  • оплата готівкою

  • післяоплата на пошті при отриманні замовлення

  • післяоплата у відділенні "Нової Пошти" при отриманні замовлення

9.   Доставка:

        Наш інтернет-магазин орієнтований на роботу лише в межах України.

      Можливі способи доставки:

1.     поштою -

Укрпошта (цінна бандероль - оплата при отриманні) - [вартість монет до 300 грн.] - 15 грн.

Укрпошта (цінна посилка - оплата при отриманні) - [вартість монет від 300 грн.] - 20 грн.

2.     транспортною компанією "Нова Пошта" -

Нова Пошта (доставка до відділення компанії - оплата при отриманні) - [вартість монет довільна.] - 60 грн. 

3.     кур'єром по м.Тернопіль;

А також кур'єрськими та транспортними службами по Україні:

Увага!

Витрати по доставці не включені у вартість товару і оплачуються окремо. Вартість доставки залежить від маси і вартості Вашого замовлення (якщо товар потрібно страхувати під час пересилання поштою).

Ми не можемо нести відповідальність за несвоєчасну доставку предметів по Україні. Усі суперечки вирішуються безпосередньо установою, що надає транспортно-кур'єрські послуги та клієнтом.

Термін доставки товару обумовлюється в кожному конкретному випадку.

Усі ювілейні та пам'ятні українські монети продаються у банківських станах, знаходяться в капсулах, комплектуються футлярами і сертифікатами (тільки для монет з дорогоцінних металів; номер сертифіката зазначений в описі), якщо про інше не повідомлено в характеристиках нумізматичної продукції.

Технічні характеристики монет узяті з сайту Національного банку України.

При використанні будь-якого ілюстраційного матеріалу сайту, посилання є обов'язковим.

 

 А зараз запрошуємо Вас переглянути нашу колекцію монет...


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки