Магазин Антиквар Золотий бізнес: звідки ввозять в Україну банківські метали
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Золотий бізнес: звідки ввозять в Україну банківські метали

Золотий бізнес: звідки ввозять в Україну банківські метали

За півроку 2015 року Україна імпортувала 717 кг банківських металів. Проба всіх металів - "99,9".

Банківські метали в Україну ввозяться літаками і проходять через міжнародний аеропорт "Бориспіль". Митне оформлення здійснює Київська митниця ГФС. Зокрема, за даними джерела в ГФС, за півроку в Україну було ввезено 228 кг золота в злитках і 10,2 кг в гранулах. Срібла в злитках імпортери ввезли в нашу країну - 129 кг, і 333,8 кг в гранулах. Крім того, за звітний період в Україні імпортували 631,1 г паладію в злитках і 62,2 г платини в злитках. Необробленого паладію у вигляді губки ввезли - 15,3 кг.

Найбільшим імпортером золота в злитках була "Державна скарбниця України". Це структурна одиниця НБУ, яка здійснює купівлю, накопичення і продажів цінних металів та інших цінностей. За півроку "Державна скарбниця" ввезла 207 кг золота. Купувався метал у Швеції, у січні-квітні. Принаймні, митні декларації датовані цими місяцями. Ціна кілограму золота, яке ввіз підрозділ НБУ коливався від $ 36,7 до 38,4 тис.

У квітні підрозділ НБУ імпортувало зі Швейцарії 231 кг срібла в гранулах (по $ 530 / кг).

Державний банк - "Ощадбанк" в січні-лютому імпортував 13,4 кг золота в злитках (по $ 39-43 тис / кг) і 102 кг срібла. Срібло коштувало $ 630 / кг. Метали купувалися у німецьких компаній. У червні держбанк ввіз з Нідерландів ще 4,8 кг золота в злитках.

Крім державних структур банківські метали в Україні імпортували компанії, що займаються збиранням і переробкою (афінажем) відходів дорогоцінних металів. Всі вони возять товар, який у декларації має наступний опис: повернення готового продукту (банківського металу), який здобутий чи вилучено з брухту електронного обладнання. Зокрема, ТОВ "Інновест" за півроку імпортувало в Україну 8,5 кг срібла по $ 531 за кг і 1,4 кг золота в злитках по $ 37-42,7 тис / кг. Крім цих металів, компанія імпортувала 661 г паладію ($ 26 тис / кг) у зливках і 62 г платини ($ 45,8 тис / кг). Всі обсяги металів компанія купувала в Литві. Походження металів - Німеччина, Швейцарія та Бельгія. ТОВ "Інновест" належить Сергію Жабуровскому.

ТОВ "Управлінська компанія" ввезла 18 кг срібла ($ 614 кг) і 2 кг золота в злитках ($ 41,1 тис / кг). Метали компанія купувала у Словаччині. ТОВ "Управлінська компанія" також займається збором і переробкою відходів драгмета. Компанія належить "Роберо Лімітед" (Беліз) і Вадиму Зайцеву (у нього міноритарна частка). Великий обсяг срібла в гранулах ввезло ТОВ "Науково-виробниче об'єднання" БЕРКОМ ". За півроку компанія імпортувала 102 кг срібла в гранулах ($ 550 за кг), 9 кг золота, необробленого у вигляді гранул і 15,3 кг необробленого паладію у вигляді губки - за $ 26,8 тис / кг. Компанія належить Ользі Мадіфуровой.

ТОВ "Виробниче Об'єднання" Адамс "ввезло 1,324 кг золота в гранулах з Чехії. Ціна за кг - $ 40,3 тис. Компанія належить підприємцеві Віктору Полозову (Волость Харку, Естонія). Полозов - засновник група "Алвіго", яка управляє підприємствами в Україні та Росії, Казахстані та Естонії і займається інжинірингом та проектуванням в хімпромі. У Сєвєродонецьку йому належить виробництво каталізаторів.

На експорт з України за шість місяців пішло 81 кг золота. Ціна за один кілограм склала приблизно $ 38 тис. Цей обсяг Нацбанк продав швейцарському банку Credit Suisse. Дата митної декларації - 25 червня.

При цьому, вже в липні НБУ збільшив свої запаси золота - на 2,2 тонни. У грошовому еквіваленті загальні запаси золота НБУ склали $ 912 500 000.

uazmi.net


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки