Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Знайдено невідому картину Леонардо да Вінчі

Знайдено невідому картину Леонардо да Вінчі

Науковці знайшли картину, у лівому верхньому кутку якої виявлено відбиток пальця, схожий на відбитки Леонардо до Вінчі.

Почесний професор історії мистецтв Оксфордського університету Мартін Кемп стверджує, що йому вдалося знайти невідоме досі полотно Леонардо да Вінчі. 

У верхньому лівому кутку картини під назвою "Профіль молодої дівчини в платті Ренесансу" виявили відбиток пальця, який може належати великому митцю.

За словами Кемпа, мультиспектральный аналіз показав, що з високим ступенем вірогідності цей відбиток ідентичний відбиткам на картині да Вінчі "Святий Ієронім" (1481 року), що зберігається в Музеї Ватикану. Тоді італійський художник був ще не дуже відомим і не вдавався до допомоги асистентів.

Крім того, Кемп звернув увагу, що картина була виконана шульгою і має стилістичну схожість з іншим полотном да Вінчі - "Портрет жінки в профіль". 

Як пише The Antiques Trade Gazette, картина розміром 33 на 24 виконана на полотні з пергаменту. Хоча Кемп і зазначив, що серед картин Леонардо да Вінчі немає жодної, яка була би виконана на пергаменті, але художник цікавився такою технікою і розпитував про неї придворного художника Франції Жана Перреаля у 1494 році, коли той приїжджав до Мілана.

На думку Кемпа, картина була написана приблизно в 1496 році, а зображена на ній Біанка Сфорца, дочка міланського герцога Людовіко Сфорца. Якщо припущення вченого підтвердяться, цей портрет стане першим портретом дочки Людовіко Сфорца, виконаним Леонардо да Вінчі.

Картина була куплена на аукціоні Christie's в 1998 році за 19 тисяч доларів і зараз належить колекціонерові з Європи Пітеру Сілверману. Якщо експертам вдасться підтвердити, що картина написана Леонардо да Вінчі, її вартість може зрости до 100 мільйонів фунтів стерлінгів (157,84 мільйона доларів).

 

 Профіль дівчини в платті Ренесансу

 

tsn.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки