Магазин Антиквар Знайдено фотографії невідомих коштовностей російських царів
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Знайдено фотографії невідомих коштовностей російських царів

Знайдено фотографії невідомих коштовностей російських царів

У відділі рідкісних книг бібліотеки Геологічної служби США виявлений альбом 1922 року «Російський алмазний фонд», в якому опинилися фотографії раніше не відомих коштовностей царської сім'ї. Про це повідомляється 18 грудня на сайті Геологічної служби.

Чотири фотографії споконвічно були частиною колекції мінералога і фахівця з коштовних каменів Джорджа Кунца (1856-1932), який працював у Геологічної службі США і в Tiffany & Co. Ці кадри є унікальними, оскільки вони не представлені в офіційному каталозі царських коштовностей, що вийшов в 1925 році. Копія цього каталогу, який вважається найбільш повним в історії, також була в колекції Кунца і зараз перебуває в розпорядженні Геологічної служби.

22 фотографії з альбому 1922 співпадають із зображеннями з каталогу 1925. На чотирьох раніше не відомих кадрах зображені тіара з сапфірами і діамантами, сапфіровий браслет, смарагдове намисто і сапфірова брошка.

Брошка, як показало дослідження, була продана в Лондоні в 1927 році, а доля решти трьох коштовностей невідома.

Альбом 1922 року, вважають у бібліотеці Геологічної служби США, зберігся в єдиному екземплярі. Каталог 1925 існує не тільки в бібліотеці: другий екземпляр був проданий в 2007 року на аукціоні Christie's більш ніж за 140 тисяч доларів.

Коштовності, перераховані в обох альбомах, належали родині Романових. Під час революції їх вилучили. Інвентаризація вилучених коштовностей відбулася в 1922 році. Її дані, судячи з усього, і лягли в основу альбому «Російський алмазний фонд».

 

newsme.com.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки