Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ За 3,55 млн євро продана частина колекції знаменитого торговця картинами Воллара

За 3,55 млн євро продана частина колекції знаменитого торговця картинами Воллара

Будинок Sotheby's провів у Парижі аукціон, на якому були представлені твори з колекції Амбруаза Воллара, відомого арт-дилера кінця XIX - початку ХХ століття.

За 3,55 млн євро продана з аукціону в Парижі частина колекції знаменитого французького торговця картинами Амбруаза Воллара. Саме він влаштував першу серйозну виставку Сезанна, відкрив парижанам Ван Гога і Пікассо.

Воллар загинув у автокатстрофі в 1939 році. Колекцію вважали втраченою, а вона перебувала в сейфах банку Societe Generale, куди її помістив помічник дилерів Еріх Шломович, який загинув від рук нацистів у 1942 році. Залагодивши розбіжності між спадкоємцями, колекцію виставили на продаж.

Одна з її перлин - портрет Еміля Золя роботи Поля Сезанна. Це найдорожчий лот аукціону.

Спочатку очікувалося, що вартість 139 лотів не перевищить 3 мільйонів, однак торги між претендентами на придбання цих творів мистецтва виявилися досить напруженими і обсяг продажів наблизився до чотирьох мільйонів.

Зокрема, в три рази дорожче очікуваної вартості була продана гравюра Пабло Пікассо "Скромний сніданок", створена в 1904 році. Твір пішов з молотка за 720 тис євро.

"Свято господині" Едгара Дега була придбана за 517 тис євро. Ціна малюнка Поля Гогена "Голови трьох таітянок" в результаті торгів піднялася до позначки в 313 тис євро.

tsn.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 132
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки