Магазин Антиквар Виставку раритетних різдвяних та новорічних листівок відкрили у Чернігові
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Виставку раритетних різдвяних та новорічних листівок відкрили у Чернігові

Виставку раритетних різдвяних та новорічних листівок відкрили у Чернігові

Чернігівчанин Костянтин Ягодовський тридцять років збирає поштові листівки. Нині його колекція налічує більше 15 тисяч екземплярів. Утім на виставці в Чернігівському художньому музеї - лише близько чотирьох сотень карток, які охоплюють період  двадцятого сторіччя. 

Костянтин Ягодовський, колекціонер, краєзнавець: "За дореволюційний період у мене 1200 листівок з видами Чернігова. А за весь радянський і пострадянський період - менше, ніж за ті 20 років".

Золотий вік листівки охоплює сторічний період, каже колекціонер. Найдавніші поштові послання - найякісніші, особливо фотографічні. Бо друкувалися методом фототипії. Оригінальністю відзначаються листівки кустарного виробництва.

Костянтин Ягодовський, колекціонер, краєзнавець: "У 40-50 роки дуже часто траплялися саморобні листівки з будь-якого приводу, бо люди не могли купити".
 
Упорядники виставки кажуть, обмін вітальними листівками нині не такий популярний, як лише кілька десятиліть тому. Утім, сподіваються, така традиція не зникне. Підтверджують цю думку і листоноші.

Володимир Приходько, директор Чернігівської дирекції УДППЗ "Укрпошта": "11,8%  за 11-й рік...   я сам був здивований. Правда, це ще не досягає і 40% від радянського часу, але зростання показує, що люди починають цікавитися і розуміти, що треба живе спілкування, живе слово".

Закрити виставку спочатку планували після завершення зимових свят. Однак через ажіотаж серед відвідувачів вирішили продовжити її до березня.

 

5.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки