Магазин Антиквар Виставка "Таємниці старих дощок"
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Виставка "Таємниці старих дощок"

Виставка "Таємниці старих дощок"

"Таємниці старих дощок" - гравюри Альбрехта Дюрера, Луки Лейденського, Рембрандта та інших європейських майстрів (з колекції музею)

з 26 жовтня 2012 року

Виставка «Таємниці старих дощок» презентує шедеври європейської графіки з колекції Музею Ханенків в особливому ракурсі close look(«роздивлятися зблизька»), що дозволяє осягнути унікальні властивості мистецтва гравюри.

Розглядаючи рідкісні твори геніальних майстрів - Дюрера, Луки Лейденського, Рембрандта, ви відкриєте для себе не лише вишукану красу, а й таємниці гравюри - цього наймолодшого виду європейського мистецтва: коли і як вона виникла, в чому її унікальність, чому майстри минулого так захоплювалися її складними і трудомісткими техніками, як можна обробити граверну дошку і що з цього вийде.

На виставці буде представлено ранні німецькі ксилографії, твори великих майстрів, зокрема, рідкісний екземпляр одного з перших в Європі офортів, виконаний Альбрехтом Дюрером, перші мапи міст, політична графіка, зразки для тих, хто вивчає академічний рисунок, а також аркуші, виконані у майже забутих сьогодні техніках: мецо-тинто, к'яроскуро. 

Куратор виставки - Олена Шостак, завідувач відділу графіки Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків.

Телефон для довідок: 235-32-90; 288-14-50. 

 

khanenkomuseum.kiev.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки