Магазин Антиквар Виставка «Покликані зберігати»
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Виставка «Покликані зберігати»

Виставка «Покликані зберігати»

До 90-річчя відкриття Одеського музею західного і східного мистецтва та

30-річчя заснування Одеської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України

(7 - 30 листопада 2014 року)

Відкриття виставки відбудеться 7 листопада 2014 року о 16.00 год. у виставкових залах Одеського музею західного і східного мистецтва: м. Одеса, вул. Пушкінська, 9.

Виставка «Покликані зберігати» репрезентує відреставровані фахівцями Одеської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України твори мистецтва з експозиції та фондів Одеського музею західного і східного мистецтва. Спільна виставка, присвячена 30-річчю діяльності Одеської філії Національного науково-дослідного реставраційного центру України та 90-річчю відкриття Одеського музею західного і східного мистецтва, експонуватиметься у виставкових залах зазначеного музею  з 7 до 30 листопада 2014 року.

Надзвичайно символічною є сама назва виставки «Покликані зберігати», що говорить живою мовою про співдружність людей, музейних працівників і реставраторів, яких поєднує любов до України, її культурних і мистецьких надбань, а також піклування про них.

У 2014 році Одеська філія Національного науково-дослідного реставраційного центру України відзначає 30 - річчя своєї діяльності. Одеська філія  є регіональною установою, в якій проводиться робота зі збереження, дослідження, консервації та реставрації пам'яток Музейного фонду Південного регіону України. Заснування філії у Одесі відбулося практично водночас із заснуванням філій у Львові та Харкові з огляду на гостру потребу поширити реставраційну діяльність в усіх куточках нашої країни.

За роки існування художниками-реставраторами філії повернуто до життя тисячі творів мистецтва, здобуто повагу серед фахівців у галузі музейництва та реставрації, заявлено про себе як про серйозну регіональну реставраційну установу. Наш заклад  плідно співпрацює з багатьма музейними організаціями, зокрема, з Одеським музеєм західного і східного мистецтва, якому цього року виповнюється 90 з дня відкриття музею для відвідувачів.

У трьох виставкових залах Одеського музею західного і східного мистецтва широкому загалу будуть представлені досліджені та відроджені одеськими реставраторами рідкісні за історичною й культурною цінністю твори мистецтва. Зокрема, серед визначних експонатів виставки, портрет видатного градоначальника міста Одеси герцога де Рішельє роботи художника В. Гюбера,  ікона «Мадонна з немовлям» Умбрійської школи живопису ХVI століття. Неабияку увагу привернуть відроджені художниками-реставраторами вишукані китайські халати та індійська шаль ХІХ століття, вироби порцелянової мануфактури Мейсена і делтфських майстрів. Серед графічних творів - тібетська танка «Манле», зразки англійської гравюри ХІХ століття тощо.

Усі експонати супроводжує детальна інформація - текстові та фотоілюстративні матеріали про етапи консерваційно-реставраційної роботи, результати наукових досліджень.

Графік роботи:

Музей працює від понеділка до п'ятниці 10:00 ─ 18:00 (каса до 17:30). Вихідний ─ середа.

Контактні телефони:

(048) 722-49-15, 724-66-46, 724-67-46 (Одеський музей західного і східного мистецтва)

(048) 722-90-85, 722-31-63 (Одеська філія Національного науково-дослідного реставраційного центру України).

 

prostir.museum


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки