Магазин Антиквар Відкрилася виставка «1913 годъ. Изъ Кіевской жизни»
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Відкрилася виставка «1913 годъ. Изъ Кіевской жизни»

Відкрилася виставка «1913 годъ. Изъ Кіевской жизни»

Перша Всеросійська Олімпіада, мертва петля над містом і триметрові пляшки лікеру на Черепановій горі - чого тільки не було у Києві в 1913 році. А ще театральні прем'єри, розкішні бали, чарівні панни в кокетливих капелюшках -  хитка краса, що застигла в очікуванні жахів Першої світової. В Музеї історії Києва відкрилася виставка «1913 годъ. Изъ Кіевской жизни» - шарм столиці сторічної давнини.

У двох залах музею вмістилися фотографії, одяг, газети, гербовий посуд, медалі й відзнаки, театральні афіші, банківські облігації - всі ті дрібнички, що ввібрали неповторну атмосферу старого Києва. Цю експозицію зібрав Музей родини Шереметьєвих. Як виглядали студенти, священники та чиновники, чим займались на дозвіллі залізничники, у що вбирались київські пані - на виставці ви побачите це на власні очі.

Одна з родзинок експозиції - відеохроніка Першої Всеросійської Олімпіади. Це знаменитий спортивний форум, честь приймати який випала Києву. Ще одна цікавинка - «фотозвіт» приїзду імператорської родини: саме в 1913 династія Романових святкувала 300-річчя свого царювання.

Прекрасну половину зацікавить фрагмент будуару київської пані та кабінет модистки. Капелюшки, рукавички, боа - вся ця мила старовина так тішить жіночу душу.

На виставці можна навчитись розрізняти чиновників за гудзиками - їх тут ціла колекція. Потішить око і колекція порцеляни: гербова, дворянська, з краєвидами Києва. 

Виставка «1913 годъ. Изъ Кіевской жизни» відкрита з 5 по 20 березня. Вхід коштує 30 гривень, пільговикам - 15. Музей працює до 19:00.

 

Галина Танай

svidomo.org


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки