Магазин Антиквар Великий Антикварний Салон-2011
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Великий Антикварний Салон-2011

Великий Антикварний Салон-2011

09 - 18 грудня 2011  

Великий Антикварний Салон - наймасштабніший виставковий проект на українському антикварному ринку. 

Проект було започатковано 2008 року. Два роки поспіль Великий Антикварний Салон проходив в Українському домі. За цей час його відвідало близько 150 тис. осіб.

Великий Антикварний Салон - це унікальна можливість як для професіоналів, так і для поціновувачів мистецтва побачити картину антикварного ринку України у повному обсязі. 

Великий Антикварний Салон - єдиний в Україні проект, який знайомить глядача з історичними раритетами, шедеврами світового мистецтва, унікальними музейними, корпоративними та приватними зібраннями. На Четвертому Великому Антикварному салоні будуть представлені найкращі антикварні галереї, салони, антикварні об'єднання та асоціації.

Серед спеціальних проектів Четвертого Великого Антикварного Салону:

«МУЗЕЙ-ГІСТЬ» - виставковий проект «Арсенал в Арсеналі» вперше представить у Києві унікальну старовинну зброю ХV-ХVІІІ ст. з фондів єдиного в Україні музею зброї «Арсенал» (Львів), збірка якого є третьою в Європі за своїм історичним значенням. Перлина колекції - обладунки «крилатих гусарів» - основної ударної сили військ Речі Посполитої ХVІІ-ХVІІІ ст., які також побачать відвідувачі.

Ретроспектива творів Віктора Зарецького (1925-1990) - знакового художника своєї доби. Учасник дисидентського руху, митець-універсал, рафінований естет, який зумів виплекати свій богоданий талант у суворому кліматі радянської партократії. Проект ініційований відомим мистецтвознавцем Олесею Авраменко.

 

Куратор Спецпроектів

Ольга Мельник

+38 044 2885225

omstruk@ukr.net

 

Координатор

Галерейної частини

Ольга Савенок

+38 044 2885122

expo@artarsenal.gov.ua

 

artarsenal.in.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки