Магазин Антиквар В Чернігові оголошено акцію "Відреставруй експонат"
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ В Чернігові оголошено акцію "Відреставруй експонат"

В Чернігові оголошено акцію "Відреставруй експонат"

Головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації оголошує акцію «Відреставруй експонат».

Це шанс всім бажаючим зробити благодійний внесок у справу збереження та відродження музейних експонатів Чернігівської області. Сьогодні в 32 музеях та заповідниках Чернігівської області зосереджено 445,6 тис. предметів основного фонду, з них 5,7 тис. музейних предметів потребують реставрації. Щороку музейні заклади здійснюють реставрацію 0,1 % експонатів.

Одним з шляхів збереження унікальних експонатів може стати благодійницька діяльність. Традиції благодійності на Чернігівщині, уособленням яких слугують родини Лизогубів, Милорадовичів, Тарновських, Терещенків, продовжують наші сучасники Ю.Коптєв, І.Куровський, Е.Прутнік, СТОВ «Дружба-Нова» та багато інших приватних осіб, підприємств, громадських організацій, для вшанування яких запроваджений обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Метою Акції є привернення уваги суспільства до проблем збереження і використання історико-культурного надбання, формування у громадян належного ставлення до культурних цінностей з точки зору дбайливого власника, творця, свідомого своєї важливої місії - зберегти і передати у спадок нащадкам історію і культури предків.

Організатор Акції - головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

Учасниками Акції є: музейні заклади Чернігівської області, приватні особи, підприємства, установи, організації будь-якої форми власності, громадські об'єднання, Національний науково-дослідний реставраційний центр України та його філії, реставраційні підрозділи музеїв та заповідників.

Перелік музейних експонатів, які потребують реставрації розміщено на  сайті Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини облдержадміністрації.

Благодійник у повному обсязі забезпечує фінансування робіт з реставрації обраного експоната і заявляє про участь в Акції, заповнивши анкету встановленого зразка та передавши її організатору. Благодійник має право на анонімність та нерозголошення суми витрачених ним коштів.

Розпочалася акція 18 травня 2012 року у Міжнародний день музеїв. Презентація відреставрованих експонатів відбудеться у вересні поточного року.

Контактний телефон для довідок: (0462) 698-092 - Лариса Латіна

 

prostir.museum

 


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки