Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Рукопис "Теорії відносності" Енштейна виставили в Ізраїлі

Рукопис "Теорії відносності" Енштейна виставили в Ізраїлі

Рукопис Альберта Ейнштейна, в якому в 1916 році він описав свою знамениту теорію відносності, вперше виставили на огляд громадськості в ізраїльській академії наук.

Документ містить 46 сторінок тексту і математичних формул. Кожна сторінка представлена окремо на спеціальному стенді, в якому зберігається потрібна температура і рівень вологості для збереження паперу.

Вчений особисто подарував рукопис Єврейському університету в Єрусалимі з нагоди його відкриття в 1925 році, ще в Палестині під британським мандатом. Чотири роки потому, Ейнштейн отримав Нобелівську премію.

"Це найбільша інтелектуальна робота Альберта Ейнштейна" - наголосила куратор експозиції в Академії наук Ханох Гутфройнд. Вона просила звернути увагу на елегантний почерк автора, його поправки, цитати і доповнення.

"Замітки автора на деяких сторінках показують основні ідеї Ейнштейна, завдання які він собі ставив, і труднощі, з якими стикався", - описує Гутфройнд.

Вчений Альберт Ейнштейн народився в єврейській сім'ї, яка була змушена залишити в 1933 році фашистську Німеччину. Він симпатизував сіоністському руху ще до створення єврейської держави в 1948 році. В 1952 році знаменитий вчений відхилив пропозицію стати президентом Ізраїлю, яку зробив йому колишній прем'єр-міністр країни Давид Бен-Гуріон.

 

gazeta.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 122
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки