Магазин Антиквар У Петербурзі при Академії Мистецтв відкриють новий музей мистецтв
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Петербурзі при Академії Мистецтв відкриють новий музей мистецтв

У Петербурзі при Академії Мистецтв відкриють новий музей мистецтв

У Петербурзі на території Ливарного двору Російської Академії Мистецтв розміститься новий Державний академічний музей мистецтв. Віце-губернатор Північної столиці Василь Кічеджі вже розпорядився ініціювати процес передачі комплексу будівель на Василівському острові з федеральної власності у власність міста.

Як повідомляє "Российская газета", ідея відкриття музею належить президенту Академії Мистецтв Зурабу Церетелі - на його думку, новий музей буде сприяти збереженню національної спадщини і освіті.

Основу експозиції складуть близько ста тисяч робіт, що зберігаються в запасниках Науково-дослідного музею Академії в головній будівлі інституту імені Рєпіна. Передбачається, що тільки експозиція музейного зібрання скульптури буде складатися з чотирьох тисяч творів - від античного періоду до сучасних авторів.

Основна частина експозиції представить живопис з XVI до кінця XX століття. До уваги глядачів будуть запропоновані роботи Рафаеля, Луки Джордано, Ватто, Рокотова, Брюллова, Боровиковського, Крамського, Миколи Ге, Перова, Рєпіна, Кустодієва, Шагала та інших. В розділ архітектурної графіки увійдуть макети знаменитих архітектурних ансамблів: Смольного і Ісаакіївського соборів, будівлі Академії Мистецтв.

 

prostir.museum

 

 


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки