Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Парижі викрали картини Пікассо, Матісса та інших відомих художників

У Парижі викрали картини Пікассо, Матісса та інших відомих художників

 У Парижі невідомі викрали п'ять картин Пабло Пікассо, Анрі Матісса та інших відомих художників на суму 500 млн євро. Роботи були викрадені в ніч на четвер, 20 травня, з паризького Національного музею сучасного мистецтва.

Грабіжники зламали замок залізної огорожі і вирізали скло в Національному музеї сучасного мистецтва. Адміністрація виявила пропажу близько 07:00 (08:00 за київським часом).

Були вкрадені такі роботи: «Голуб з зеленим горошком» Пікассо (Le pigeon aux petits pois), «Пастораль» Матісса (Le pastorale), «Олива поблизу Естака Брака» (L'olivier pres de l'Estaque), «Жінка з віялом» Модільяні (La femme a l'eventail) і «Натюрморт з підсвічниками» Леже (Nature morte aux chandeliers).

За неофіційними даними, також вкрадено по одній роботі Брака, Модільяні і Леже.

Французькі ЗМІ зазначають, що якщо інформація про крадіжку і вартості картин буде офіційно підтверджена, пограбування паризького музею сучасного мистецтва може стати найбільшим в історії.

Вважається, що найбільша крадіжка предметів мистецтва була здійснена 18 березня 1990 в Бостоні: тоді з Музею Ізабелли Стюарт Гарднер було вкрадено 13 картин (у тому числі Вермеєр, Мане, Дега і Рембрандт) загальною вартістю близько $ 500 млн.

Розслідування проводить бригада у боротьбі з організованою злочинністю.

Довідка.

У січні 2010 року на півдні Франції було викрадено 30 картин на загальну вартість близько 1,4 млн. доларів, серед викраденого - роботи Пікассо та Руссо.

Іспанський живописець Пабло Пікассо очолив список художників, чиї полотна користуються найбільшою популярністю серед злодіїв.

zik.com.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки