Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Назареті знайдений будинок часів Ісуса Христа

У Назареті знайдений будинок часів Ісуса Христа

Ізраїльські археологи заявили про знахідку будинку в Назареті, який можна віднести до часу життя Ісуса Христа, повідомляє ВВС.

Ізраїльське управління старожитностей провело сьогодні презентацію стародавньої будівлі, знайденої під час розкопок. Це будинок відноситься до І - II століття нашої ери. Фрагменти будівлі були виявлені в ході археологічних розкопок поруч з церквою Благовіщення, побудованої в 1969 році на цьому місці. Церква була споруджена на залишках трьох інших церков, найдавнішу з яких збудували в IV столітті.

За словами вчених, знахідка допоможе дізнатися, як жили люди дві тисячі років тому. Археологи знайшли залишки стіни і ємність для збирання дощової води.

Згідно з нечисленним письмовими джерелами, Назарет часів Ісуса Христа, Марії та Йосипа був маленьким селом, що і підтверджують знайдені руїни. Знайдений житловий будинок складався з двох кімнат і внутрішнього дворика з видовбаним кам'яним колодязем, які служили для збору дощової води. Знайдено також фрагменти глиняного посуду та інструментів з вапняку.

Як повідомила керівник розкопок Ярденна Олександре, деякі деталі дозволяють припустити, що ця будівля існувала вже, як мінімум, в 67 р. нашої ери. Це перша настільки стародавня споруда, знайдена в районі Назарету. Раніше в цьому регіоні знаходили лише поховання, а найдавніші руїни відносять до приблизно IV століття - це залишки трьох ранньовізантійських церков.

Нагадаємо, Назарет - місто, в якому, згідно з Біблією, мати Ісуса Марія дізналася від архангела Гавриїла, що народить Ісуса.

 

rbc.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки