Магазин Антиквар У Києво-Печерському заповіднику відкриється виставка «Україна-світові»
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Києво-Печерському заповіднику відкриється виставка «Україна-світові»

У Києво-Печерському заповіднику відкриється виставка «Україна-світові»

У Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику відкриється виставка «Україна - світові», яка стане завершальною в рамках міжнародного одноіменного виставкового проекту, що тривав протягом останніх двох років.

У цей період предмети з фондової збірки Заповідника та колекції Музею «ПЛАТАР» експонувалися у музеях США. На американському континенті було представлено дві експозиції: «Слава України: золоті скарби та втрачені цивілізації» та «Слава України: святі образи ХІ-ХІХ століть». Після повернення унікальних предметів старовини на Батьківщину керівництво Києво-Печерського заповідника та Музею «ПЛАТАР» вирішили організувати спільну виставку для українців та іноземних туристів в стінах славетної православної святині - Києво-Печерської лаври.

У виставкових залах Заповідника відвідувачі зможуть побачити предмети доби Трипільської цивілізації (період від VI до III тисячоліття до Різдва Христового), старовинний посуд, предмети побуту, антропоморфну та зооморфну пластику, скульптуру, кераміку, інструменти та зброю з міді та каменю, предмети одягу, прикраси виготовлені з золота, міді, емалі та дорогоцінного каміння, ікони XVIII-XIX ст., церковне начиння XI-XIX ст. (хрести, літургійні тканини, потири, дарохранильниці), тощо. Також на огляд відвідувачів будуть представлені срібні царські врата зі Стефанівськогоприділу Успенського собору.
Урочисте відкриття виставки заплановане на другу половину літа. Про дату та час буде повідомлено додатково.

ДОВІДКА
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник - найбільший музейний комплекс України. У фондах Заповідника зберігається понад 70 тисяч пам'яток історії та мистецтва. Переважна більшість - твори сакрального мистецтва - стародавні ікони, гравюри, стародруки, срібне церковне начиння, шитво. На площі понад 23 гектари розміщується 144 будівлі, з яких 122 - пам'ятки архітектури XI-XX ст., а також два печерних комплекси. Зважаючи на виняткову цінність, архітектурний ансамбль Києво-Печерської лаври у 1990 р. рішенням ЮНЕСКО внесено до Списку пам'яток Всесвітньої культурної спадщини.

Музей історичного культурного надбання «ПЛАТАР» зареєстровано в 2006 році на основі колекції старожитностей родин Платонових і Тарут експозиції музею зібрано 10 тис. експонатів, які розповідають про історію України протягом восьми тисяч років.

 

prostir.museum


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки