Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Києві відкривається Великий антикварний салон

У Києві відкривається Великий антикварний салон

В столичному культурно-мистецькому та музейному комплексі "Мистецький Арсенал" відкривається третій Великий антикварний салон - найбільший в Україні проект, який представляє шедеври світового мистецтва, унікальні приватні та галерейні зібрання.

У цьому році Салон в рамках спеціальної програми "Музей-гість" презентуватиме два унікальних виставкових проекту: "Шедеври сакрального мистецтва України" та "Київська школа живопису" з колекцій провідних музеїв Чернігова, Львова та Музею історії Києва.

Прикраса виставки - срібна шата кіота Чудотворної ікони Іллінської Богоматері, яка була виготовлена на кошти гетьмана Івана Мазепи в Троїцькому соборі Чернігова. За 300 років свого існування вона піддалася деяким пошкоджень, а цього року обрамлення ікони отримало своє друге життя.

Також в рамках Салону буде представлена підбірка живописних творів з колекції Музею історії Києва - полотна видатних українських художників Сергія Шишка та Олександра Хвостенко-Хвостова. Експозиція продемонструє відомий і майже забутий Київ середини і другої половини ХХ століття. Однією з родзинок Салону стане масштабна виставка творів видатного українського художника другої половини минулого століття Юрія Химича.

Сакральне мистецтво України ХVІ-ХVІІІ століть презентують неабиякі експонати, які досі перебували у музейних сховищах Чернігівського обласного історичного музею ім.Тарновского, Національної галереї мистецтв у Львові, Львівського музею історії релігії, Нікопольського краєзнавчого музею, Музею книги і друкарства України, Національного заповідника "Софія Київська" і музею "Духовні скарби України".

Крім того, Великий антикварний салон-2010 представить строкату палітру приватних і галерейних зібрань. У проекті візьмуть участь близько 25 українських галерей.

Виставка буде відкрита для відвідування з 16 по 26 грудня щоденно, з 11:00 до 20:00. Вартість квитків - 40 грн., Для пільгових категорій - 15 грн.

Вперше Великий антикварний салон відбувся в 2008 році. Тоді на ньому була представлена живопис і скульптура Паризької школи: Амедео Модільяні, Пабло Пікассо, Костянтина Бракузі, Жака Ліпшиця, Марка Шагала, Альберто Джакометті, Мане-Каца, а також творчість видатних українських художників. У 2009 році Салон презентував твори майстрів світового рівня: Сальвадора Далі, Огюста Родена, Франсуа Помпона, П'єра Огюста Ренуара.

 

chudovo.org


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки