Магазин Антиквар У Києві відкрилися "Музей історії міста Києва" та "Музей історії шістдесятництва"
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Києві відкрилися "Музей історії міста Києва" та "Музей історії шістдесятництва"

У Києві відкрилися "Музей історії міста Києва" та "Музей історії шістдесятництва"

У Києві відкрилися два музеї - "Музей історії міста Києва" та "Музей історії шістдесятництва". На відкриття Музею історії міста Києва місто витратило 5,5 млн грн, повідомив голова КМДА Олександр Попов під час відкриття "Музею історії міста Києва".

"Кошти, які ми витратили з бюджету, - це 5,5 млн грн для того, щоб виставити обладнання і експозицію і таким чином відкрити музей. У залах "Музею історії міста Києва" виставлено 600 експонатів із 372 тис., які знаходяться у фондах музею", - зазначив Попов.

Вхід до "Музею історії міста Києва" коштуватиме 35 грн для дорослого, 15 грн для дітей. Уже з 23 серпня Музей історії міста Києва відкриє свої двері для відвідувачів. Він працюватиме щоденно з 10:00 до 19:00 за адресою вул. Б.Хмельницького, 7. Усі охочі зможуть дізнатися тут про історію міста та життя киян, починаючи з часів Київської Русі до сьогодення. Увазі відвідувачів представлено, зокрема, археологічні пам'ятки періоду Київської Русі, символ міського самоврядування - барельєф архангела Михаїла з міської ратуші, особисті речі викладачів і випускників колегії П.Галагана, актриси Марії Заньковецької, живописні роботи Миколи Прахова, Олександра Мурашка, Вільгельма Котарбінського, Григорія Світлицького, матеріали прославленого авіаконструктора Олега Антонова, всесвітньо відомої оперної співачки Євгенії Мірошниченко, видатного актора Богдана Ступки та багато іншого.

"Музей історії шістдесятництва" створений на основі колекції, зібраної членами громадської організації "Музей шістдесятництва", яка налічує понад 20 тис. експонатів. Серед експонатів зразки самвидаву, картини, рукописи і друковані видання, а також унікальні фотографії і особисті речі шістдесятників.

"Музей шістдесятництва - це тема, яка цікавить українську інтелігенцію, і ми хотіли розповісти правду про той час. Музей шістдесятництва є філією "Музею історії міста Києва". До понеділка вхід у музей вільний, а з понеділка квиток буде коштувати 25 грн, пільговий - 10 грн", - повідомив Попов.

 

prostir.museum


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки