Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Британії до весілля принца Вільяма викарбували монету

У Британії до весілля принца Вільяма викарбували монету

british pounds У Великій Британії викарбували монету, присвячену весіллю принца Вільяма та Кейт Міддлтон. П'ятифунтову монету з чистого золота із зображенням майбутнього подружжя можна буде придбати за 1550 фунтів стерлінгів.

Вартість срібних сувенірних грошей - значно менша - 55 фунтів. Викарбувана монета розчарувала багатьох британців, адже у жінці поруч з принцом Вільямом важко впізнати красуню Кейт Міддлтон.

Британська преса також розкритикувала дизайн цієї монети. Журналісти звернули увагу на те, що наречена виглядає старше свого віку і повніше, ніж у житті. Портрет нареченого більше нагадав газетярам зображення колишнього віце-президента США Альберта Гора, а зачіску принца на монеті порівнюють із зачіскою Елвіса Преслі.

"Виробникам повинно бути соромно за те, що зображення вийшло настільки некрасивим. Адже і принц, і Кейт - дуже фотогенічні", - каже журнал Majesty Інгрід Сьюард.

Фото, які використали для монети, офіційно затвердили представники королівської родини. Щоб впорядкувати виробництво сувенірів, Букінгемський палац навіть опублікував список дозволених найменувань.

На згадку про 29 квітня 2011 року, а саме у цей день Кейт та Вільям стануть подружжям, британці зможуть придбати чашки, авторучки, запальнички, наперстки, кепки та скляні кулі.

intv.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки