Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ У Берліні знайшли 11 скульптур, які вважались втраченими

У Берліні знайшли 11 скульптур, які вважались втраченими

Одинадцять скульптур, які вважались втраченими ще до Другої світової війни, знайшли будівельники неподалік від берлінської мерії.

У Берліні знайшли 11 скульптур, які вважались втраченими. Одинадцять скульптур, які були виявлені в ході розкопок в центрі Берліна, виявилися творами авангардних художників довоєнного часу.

Зараз на скульптури-фенікси можна подивитись у "Новому музеї", що у Берліні. "Ці скульптури ілюструють важку долю німецького мистецтва. І те, як йому вдалось пережити режим нацизму", - каже директор "Нового музею" Матіас Вемхофф.

Три з знайдених скульптур поки не ідентифіковані. Це бронзова фігура жінки, що збереглася тільки частково, а також деталі, мабуть, однією керамічної скульптури - торс і голова. Інші належать таким митцям як Василь Кандінський, Едвін Шарф, Отто Баум та Отто Фройндліх.

Ці скульптури вилучили з німецьких музеїв ще у 1937 році, коли гітлерівці посилено знищували так зване "дегенеративне мистецтво", до якого увійшло ще близько 15 тисяч творів. 

Мистецтвознавці сподіваються, що ця знахідка - не остання, і що шедеври, які не припали до вподоби нацистам, ще з'являться на музейних експозиціях.

tsn.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки