Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Найдорожчий предмет мистецтва, проданий з аукціону

Найдорожчий предмет мистецтва, проданий з аукціону

Бронзова монументальна композиція "Людина, що йде", яку 1961 року створив відомий швейцарський скульптор Альберто Джакометті, стала найдорожчим предметом мистецтва, проданим з аукціону.
Вона пішла з молотка лондонського будинку "Сотбіс" за 104 млн 327 тисяч доларів. Її попередня оцінна вартість перевищувала 12 млн фунтів. Як повідомили ІТАР-ТАРС у нью-йоркському "Сотбіс", цим побитий попередній рекорд - 104 млн 100 тисяч доларів, за які в травні 2004 року в Нью-Йорку продали картину Пабло Пікассо "Хлопчик із трубкою".

Колишнім власником скульптури був німецький банк Commerzbank AG, який має намір витратити виручені кошти на доброчинність, допомогу музеям і освітнім установам.

У цей же вечір в "Сотбіс" встановлений ще один світовий рекорд - картина Густава Клімта "Церква в Кассоні" стала найдорожчим в історії пейзажем, проданим з аукціону. Невідомий покупець виклав за неї 43 млн доларів. Це єдина картина із серії робіт Клімта, на яких він увічнив чарівний ландшафт берегів італійського озера Гарда.

 

ictv.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки