Магазин Антиквар Скарби Азії
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


Скарби Азії

Гільдія антикварів України та Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків презентують виставку

"СКАРБИ  АЗІЇ"

Перлини східного мистецтва з приватних колекцій України

19 грудня 2012 - 20 січня 2013

Так само, як старовинна тибетська ладанка-гау відкриває очам дорогоцінне зображення будди, так і ГАУ - Гільдія антикварів України - вперше в Києві, у залах Музею Ханенків відкриє для киян перлини азійського мистецтва з приватних українських колекцій.

Найціннішу частину представленої мистецької збірки складають твори буддійського мистецтва Китаю, Бірми, Тибету та Японії - статуї Будди і бодхісаттв, а також  ритуальні магічні предмети.

«Буддхадхарма» - вчення Будди - виникло близько 2500 років тому в Індії і було визнане багатьма східними народами з різними культурними традиціями. З часом буддизм виробив власну художню мову, систему символів та ієрархію численних персонажів. В буддійському мистецтві одним з найважливіших є образ самого засновника вчення - принца Сіддхартхи Гаутами, який після духовного пробудження отримав ім'я Будди (Просвітленого). Серед кращих творів виставки - китайська статуя Будди з чорного мармуру часів династії Північна Вей (Китай, V-VI ст.), бронзова статуя коронованого Будди на троні та дерев'яна визолочена фігура Будди Гаутами періоду династії Конбаунг (1753-1885) з Бірми, а також оздоблена кольоровими лаками статуя Будди Аміди (Японія).

Перлинами виставки є ритуальні предмети, виготовлені тибетськими ювелірами - філігранні ладанки-гау з образами божеств-захисників та магічні оздоби лами-оракула - мандала (символічне зображення буддійського Всесвіту) і розкішна корона.

Тел. для довідок: (044) 235 32 90; (044) 288 14 50

 

khanenkomuseum.kiev.ua

 

 


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки