Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ США перейдуть на виробництво монет зі сталі

США перейдуть на виробництво монет зі сталі

Палата представників конгресу США схвалила законопроект про перехід на виробництво 1-центових монет зі сталі. Ця ініціатива пов'язана з тим, що поточна собівартість виробництва монет з цинку і міді перевищує їхню номінальну вартість. Тепер закон відправляється на обговорення в сенат, передає Associated Press.

У даний час вартість випуску мідно-цинкової монети номіналом у 1 цент складає 1,26 цента. Нова схема дозволить знизити собівартість 1-одноцентової монети до 0,7 цента, підрахував один з ініціаторів законопроекту конгресмен Зак Спейс.

Законопроект також передбачає нову формулу карбування 5-центових монет, які зараз виплавляються з міді і нікелю. Витрати на виробництво однієї 5-центової монети складають 7,7 цента, тоді як випуск сталевого п'ятицентовика обійдеться казні значно дешевше.

На думку авторів законопроекту, перехід на сталеві монети дозволить країні заощадити 100 млн дол. на рік. Проте Монетний двір США ставиться до ініціативи насторожено. Зокрема, директор Монетного двору Ед Мій відзначив, що надалі ціни на сталь можуть підскочити, зробивши виробництво монет нерентабельним.


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки