Магазин Антиквар Перспективи срібної інвестиційної монети ПАР
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Перспективи срібної інвестиційної монети ПАР

Перспективи срібної інвестиційної монети ПАР

Для дорогоцінних металів, здавалося б, все не так райдужно в цьому році. А особливо цього літа. Світова ціна золота зараз на позначці у 1200 доларів США за унцію. Це на 105 USD менше ніж з початку поточного року.

Роздрібний попит на монети з дорогоцінних металів знаходиться на локальних мінімумах за останні років десять, - йдеться у статті « Полку срібних монет прибуло ». - З початку року і на момент написання цієї замітки, найбільший виробник і продавець золотих та срібних монет - Монетний двір США - відвантажив контрагентам 133,5 тисяч унцій золотих і 7,1875 мільйона унцій срібних «орлів», й ніщо поки не свідчить про те, що за сучасних обставин, попит буде збільшуватися.

І от на такому загальному спокійно-негативному для дорогоцінних металів фоні, відбула знакова подія.
Монетний двір Південної Африки випустив нову інвестиційну монету. Це, як і раніше, крюґерранд, але вже срібний. Через більш ніж 50 років з моменту карбування першої золотої інвестиційної монети, монетний двір почав випускати срібний аналог.

Що й казати, адже якщо бути точним, срібний крюґерранд карбувався ще в минулому році. Однак між минулорічним випуском та наступними є одна істотна відмінність. Торішня монета була відкарбована обмеженим тиражем на честь п'ятдесятиріччя з початку випуску золотих крюґерранд, що фактично започаткували випуск усіх сучасних золотих монет. Саме завдяки зростанню популярності золотих крюґеррандів у всьому світі, уряди інших країн почали й собі планувати програми випуску аналогічних національних монет, виготовлених з дорогоцінних металів.

Тираж монети у сріблі 2017 року був обмеженим, й розрахованим насамперед на колекціонерів-нумізматів. Сучасна ж монета 2018 року є типовим інвестиційним продуктом. За вмістом дорогоцінного металу - 1 OZ .999 нічим не відрізняється від аналогічних монет інших країн (Австрії, Канади, США, України), а аверс з реверсом традиційно зображують антилопу та Пола Крюгера.

Успіх випуску золотого крюґерранду пів сотні років тому та його популярність досі можуть слугувати наочним свідченням того, що й новинка Монетного двору Південної Африки стане таким же ж успішним. Поточна низька світова ціна на дорогоцінні метали робить срібний крюґерранд першочерговим кандидатом на купівлю, а зростаючі світові побоювання другої хвилі кризи, можуть призвести до того, що цьоголітні умови на ринку дорогоцінних металів вже не повторяться в майбутньому.

Варто також додати, що срібні крюґерранди постачаються в упаковкахі по 25 штук або в невеликих контейнерах - по 500 монет в кожному.


Інвестиційний крюґерранд 2018

За матеріалами:
goldenfront/gold10/apmex.com


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки