Магазин Антиквар Перша у світі мозаїчна медаль
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Перша у світі мозаїчна медаль

Перша у світі мозаїчна медаль

Московський монетний двір та емальєр-мозаїк Андрій Манджос відкривають «нову сторінку» в історії світової медально-монетної справи, яка полягає у випуску продукції, що має ручну інкрустацію емалевою мозаїкою. Першим виробом стане мозаїчна медаль, присвячена 300-річчю засновника музичної справи в Росії М. В. Ломоносова. При цьому мова йде набагато більше, ніж про мистецтво, адже це незвичайний для всієї медально-монетної галузі технічний підхід, що дозволяє створювати нові декоративні можливості. 

Тепер кропітка мозаїчна праця з'явиться на медалях та монетах підвищеної якості карбування Proof like, а такі вироби і руками торкатися не можна, а тим більше дихати на їх дзеркальну колекційну поверхню. Незважаючи на це, мозаїчна медаль, що випускається, в усіх тонкощах повторить вимоги, які пред'являються саме до цієї якості карбування. Про таке монетний світ ніколи ще не чув і тим більше не мав можливості побачити, але саме таке мозаїчне медально-монетне «чудо» вийде з-під штемпеля Московського монетного двору і з рук Андрія Манджоса найближчим часом. 

Крім того, партнери вже подали заявку на міжнародний патент та отримали промисловий пріоритет на даний винахід, яке підтвердило статус Росії на світовій ринку, як передової країни, що використовує новітні інноваційні технології при створенні незвичайної колекційної медально-монетної продукції. Тому, тільки Росія надалі зможе офіційно випускати і мозаїчні медалі, і мозаїчні монети або якось ще використовувати в цій справі таку нову незвичайну мозаїчну технологію. 


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки