Магазин Антиквар На фермі в Шотландії знайшли невідомий шедевр да Вінчі
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ На фермі в Шотландії знайшли невідомий шедевр да Вінчі

На фермі в Шотландії знайшли невідомий шедевр да Вінчі

Картина, яка більше 50 років припадала пилом, виявилася безцінним творінням великого Леонардо. Мешканка Шотландії випадково виявила, що картина, яка кілька десятків років висіла на стіні її ферми, може бути останнім творінням Леонардо да Вінчі. За попередніми оцінками, вартість роботи становить більше 150 мільйонів доларів.

59-річна Фіона МакЛарен навіть подумувала винести полотно на смітник, однак потім вирішила віддати його фахівцям, розраховуючи отримати хоча б незначну суму, щоб виправити своє скрутне матеріальне становище, пише The Daily Mail.

Вивчивши живопис, експерти дійшли висновку, що він цілком може належати пензлю великого Леонардо - на це вказують щонайменше шість значних деталей.

Картину подарував батькові Фіони, який був лікарем, якийсь пацієнт ще в 1960-х роках, і з того часу вона припадала пилом на стіні будинку.

Глава аукціонного дому Sotheby's в Шотландії, побачивши картину, просто ахнув: на його переконання, це робота да Вінчі і їй близько 500 років.

Робертсон припускає, що на полотні зображена Марія Магдалена разом з сином. Робертсон взяв полотно до Лондону, де воно пройде детальну експертизу і буде датоване остаточно. Після цього Фіона планує продати картину до одного зі світових музеїв, щоб вона була доступною для людей в майбутньому.

 

tsn.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки