Магазин Антиквар Музей покаже приховуване
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Музей покаже приховуване

Музей покаже приховуване

19 жовтня в Музеї російського мистецтва відкривається виставка «Приховані скарби», присвячена 90-річчю із дня його заснування, повідомляє прес-служба установи.

Вперше після реставрації представлені два шедеври давньоруського живопису кінця XVI - початку XVII століть - ікони «Спас «Яре Око» та «Богоматір Тихвинська з вибраними святими і сценами житія».

Цілий ряд виставлених робіт не відповідають загальному високому рівню постійної музейної експозиції, проте вони вирізняються цікавими сюжетами, характерними прикметами епохи, пов'язані з певними художніми процесами кінця ХVIII - першої половини ХІХ ст. Серед них твори: «Натюрморт. Квіти та овочі» учня О. Антропова Я. Нікітіна; «Ерос і Психея» Ф. Тулова; парні портрети Івана та Катерини Ханенків пензля Ф. Пеллегріні та багато інших.

На виставці також представлено зразки так званого провінційного портрета, який складає значний пласт російської культури, створений майстрами-кріпаками або непрофесійними художниками.

Особливу увагу привертають твори уславлених художників, які належать до академічного напрямку в російському живописі другої половини ХІХ століття. Серед них В. Котарбінський, П. Свєдомський.

Серед пейзажів в експозиції презентовані роботи Ю. Клевера «Захід сонця взимку. /Рибацьке село/» та А. Мещерського «На Чорній річці у Боржомі. /Кавказ/». Ці віртуозні за майстерністю виконання полотна були відсутні в музеї понад 20 років, перебуваючи у Маріїнському палаці. До таких робіт належить і велике, рідкісне за своєю темою полотно «Волга біля Жигулівських гір, видатного російського мариніста І. Айвазовського.

Довідка

В запасниках зберігається більша частина музейного зібрання, що налічує близько 12 000 експонатів. В постійній експозиції представлено лише кілька сот творів. На виставці буде показано близько 30 творів живопису.


antikvar.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки