Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Монета присвячена Бандері

Монета присвячена Бандері

Тернопільська обласна державна адміністрація виступила з ініціативою випустити ювілейну монету до 100-річчя від дня народження Степана Бандери, на якій зобразити саме пам’ятник, що буде встановлений у Тернополі. Про це 6 травня повідомив голова Тернопільської облдержадміністрації Юрій Чижмарь під час брифінгу для місцевих ЗМІ.

Юрій Чижмарь наголосив: «Саме у Тернополі спорудять єдиний пам’ятник в Україні до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тому на обласну держадміністрацію, яка ініціювала його зведення, покладається особлива відповідальність. Адже очікується, що на церемонії урочистого відкриття монумента збереться велике представництво гостей всеукраїнського рівня.

Водночас, як зазначив Юрій Чижмарь, на сьогодні актуальним є питання коштів на його виготовлення. У проекті обласного бюджету на 2008 рік на будівництво пам’ятника закладено 150 тисяч гривень. Однак ці кошти не можна використати, оскільки тривалий час не може зібратися сесія облради і розподілити фінанси. А процес виготовлення і встановлення пам’ятника, як передбачалося, мав зайняти у часі дев’ять місяців.

У зв’язку з такою ситуацією голова ОДА звернувся до меценатів та підприємців з проханням зібрати необхідні кошти для того, щоб якнайшвидше розпочати виготовлення монумента. Було відкрито благодійний рахунок, на який уже надійшло 50 тисяч гривень, що дає можливість оплатити авторську роботу з виготовлення ескізу пам’ятника і розпочати закупівлю необхідних матеріалів на його виготовлення.

Кошти можна надсилати на благодійний рахунок: 2600630011830 Тернопільська обласна філія АКБ «Укрсоцбанк» МФО 338017 Код ЕДРПОУ 24632457 (На спорудження пам’ятника Степану Бандері).

format.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки