Магазин Антиквар Малюнок Енді Ворхола випадково продали за 5 доларів
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Малюнок Енді Ворхола випадково продали за 5 доларів

Малюнок Енді Ворхола випадково продали за 5 доларів

На гаражному розпродажі бізнесмен купив декілька малюнків, серед яких виявилася досі невідома робота культового художника.

Британський бізнесмен Енді Філдс на благодійному розпродажі в Лас Вегасі придбав за 5 доларів невідомий раніше малюнок культового американського художника Енді Ворхола, вартість якого оцінюється у суму, більшу ніж 2 млн доларів.

Як повідомляє ВВС, Філдс подорожував по США зі своїми друзями та натрапив на гаражний розпродаж в околицях Лас-Вегаса, де і купив кілька малюнків, які обійшлися йому всього у п'ять доларів. Серед них виявилася робота Уорхола, повідомляє BBC.

Роботу Ворхола Філдс виявив, коли вирішив вставити "гаражні" твори мистецтва в нові рамки. Це був портрет чоловіка з яскраво-червоними губами, яким при більш пильному вивченні виявився американський співак Руді Велі, популярний у 1930-х роках. За словами Енді Філдса, він "прочитав стиль Ворхола по губах намальованого ним артиста".

Колекціонер відніс малюнок до оцінювача, і той підтвердив припущення бізнесмена: робота, яка дісталася британцеві всього за п'ять доларів, коштує 1,5 млн - більше 2 млн доларів.

Як розповів Філдс, цей малюнок Ворхол намалював, коли йому було 10-11 років. Тоді майбутній майстер поп-арту ще не вмів "штампувати його як треба", однак риси, що сформували унікальний стиль художника, помітні навіть у ранніх роботах.

Незважаючи на таку удачу, британець не збирається продавати раритет. Принаймні, протягом найближчих років. Філдс планує здати невідому роботу Ворхола в художній музей, щоб всі охочі могли на неї подивитися.

Західні журналісти не повідомляють, як відреагував на цю новину колишній власник унікального малюнка. За деякою інформацією, художній твір дістався йому від родички, яка була знайома з Ворхолом.

Культовий художник Енді Ворхол помер 22 лютого 1987 року. Роботи Ворхола традиційно високо цінуються серед колекціонерів. У 2008 році його картина "Вісім Елвісів" (1963) була продана за 100 млн доларів.

 

tsn.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки