Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Львівський музей зброї «Арсенал» запрошує на нічну екскурсію

Львівський музей зброї «Арсенал» запрошує на нічну екскурсію

У Львові популяризують нічні екскурсії. Цього разу для львів'ян та туристів у відділі промоції міста вирішили запропонувати відвідати музей зброї «Арсенал» після заходу сонця, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Запрошуємо на нічну екскурсію в музей зброї «Арсенал». На вас чекає реконструкція бою XV століття, огляд картини «Грюнвальдська битва», презентація одягу доби Середньовіччя. Окрім того, після завершення екскурсії у дворику музею будуть проводитись майстер-класи середньовічних танців», - розповіла заступник керівника відділу промоції міста ЛМР Марта Іванишин.

Співорганізаторами заходу є Історичний музей.

Майстер-клас та реконструкцію битви проводитиме Клуб історичного фехтування, а також реконструкцію середньовічного танцю, фаєрингу та рольового моделювання «Пантера».

Екскурсія відбудеться 29 липня в музеї зброї «Арсенал» (вул. Підвальна, 5) - єдиний в Україні музей зброї. Розпочнеться вона о 21:00 год.

Для того, щоб взяти участь у нічній екскурсії потрібно зареєструватись на промоційно-туристичному сайті www.lviv.travel.

Як повідомляють у відділі промоції міста ЛМР, акція проводиться щоб популяризувати нічні екскурсії в місті для туристів і для мешканців.

 

prostir.museum

 

 


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки