Магазин Антиквар Київському музею повернуть картину, яка була втрачена під час нацистської окупації
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Київському музею повернуть картину, яка була втрачена під час нацистської окупації

Київському музею повернуть картину, яка була втрачена під час нацистської окупації

Департамент культури КМДА і Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків урочисто презентують повернення картини Корнеліса Пуленбурга «Аркадський краєвид», що належала колекції Музею Ханенків і була втрачена під час нацистської окупації Києва 1941-1943 років. Про це повідомляє прес-служба КМБА, інформує «ArtNews.in.ua».

У рамках проекту «Забути не можна. Повернути!» (до 70-річчя від часу завершення Другої світової війни) презентація відбулася 15 квітня 2015р.

Картину було знайдено та повернено завдяки пошуковій роботі музею та підтримці МБФ «Фонд Олександра Фельдмана». Уперше в історії незалежної України громадський фонд повертає до державного музею частину культурного надбання нації.

Твір «Аркадський краєвид» походить із колекції засновників музею - Богдана та Варвари Ханенків. Цей пейзаж є унікальним для українських музеїв зразком італінізму - новаторської для XVII ст. течії голландського живопису. Він якісно доповнював ханенківську колекцію картин північної школи та був одним із найцікавіших творів довоєнної експозиції музею.

«У роки Другої світової війни в тій чи іншій мірі постраждали всі музеї України. Музейні колекції були пограбовані або знищені. Тільки Музей Ханенків втратив близько 25 тисяч експонатів. Робота з розшуку та повернення втрачених цінностей розпочалася одразу після війни і триває до сьогодні. Повернення пейзажу Корнеліса Пуленбурга дає нам надію, що інші твори також будуть знайдені», - підкреслили в прес-службі.

 

mail.wot.in.ua


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки