Магазин Антиквар Колекції старовинного одягу з історичного музею презентували у Дніпропетровську
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Колекції старовинного одягу з історичного музею презентували у Дніпропетровську

Колекції старовинного одягу з історичного музею презентували у Дніпропетровську

Історичний музей та управління культури і мистецтв міськради вперше презентують виставку колекції старовинного одягу та аксесуарів до нього з фондового зібрання Історичного музею, доповненої сучасними моделями одягу дизайнерів Дніпропетровщини. На виставці представлено біля 100 предметів з тканевого фонду музею. Це одяг і його різноманітні деталі, починаючи з козацької доби до 1980-х років.

Показані козацькі кунтуші ХУІІІ ст., зразки народного вбрання ХІХ ст., сукні та костюми кінця ХІХ - поч. ХХ ст., капелюшки, одяг 1950-1980-х рр. з музейних фондів. Вперше в музеї експонується різноманітне вбрання сучасних модних дизайнерів нашого краю. Повсякденні, вечірні і бальні сукні, ділові костюми, шкіряні та хутрові вироби, прикраси із срібла, етнічний костюм та взуття, сумочка у петриківському стилі, ось неповний перелік сучасних моделей одягу і аксесуарів місцевих дизайнерів - Н.Башмакової, Т. Чайки, Т.Щербини, В.Глазунової, В.Мітяєва, С.Чайки, А.Фільчикової. Одяг доповнюють ілюстрації моделей з модних журналів поч. ХІХ - ХХ ст., фотографії, швейне приладдя модисток, що зберігаються в музеї.

Виставка дає можливість мешканцям і гостям міста порівняти старовинні фасони з сучасними модними зразками, побачити еволюцію одягу, відчути запозичення і оригінальність моделей.

Виставка працюватиме з 7 вересня по 7 жовтня 2012 року
Адреса: пр. К. Маркса, 16
Тел. для довідок: (0562) 46-34-22
Час роботи музею: з 10:00 до 16:00 (вихідний: понеділок)

 

prostir.museum


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки