Магазин Антиквар Картина Френсіса Бекона – найдорожча в світі
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Картина Френсіса Бекона – найдорожча в світі

Картина Френсіса Бекона – найдорожча в світі

Картину Френсіса Бекона «Три етюди Люсьєна Фрейда», написану 1969 року, продали на аукціоні Christie's в Нью-Йорку за рекордну суму 142 мільйони доларів. Таким чином, ця робота Бекона стала найдорожчим полотном, яке коли-небудь продавали на торгах.

Зазначимо, 2008 року на аукціоні Sothеby's за 86 мільйонів доларів була продана ще одна картина Бекона. Торги за триптих Бекона «Три етюди Люсьєна Фрейда» тривали лише 6 хвилин. Ім'я покупця не розголошується.

Президент відділення Christie's в Європі і на Близькому Сході Юссі Пілканен:

«Понад 11 творів мистецтва було продано за 20 мільйонів доларів і вище. Але 142 мільйони за роботу Бекона - це, звісно, рекорд, який не зможуть побити ще багато років. Попередній рекорд належав картині, проданій за 100 з гаком мільйонів доларів. Тому 142 мільйони - це справді неймовірна сума! Але її заплатили за дуже особливе полотно. На цьому триптиху зображений Люсьєн Фрейд - відомий британський художник ХХ століття і близький друг Френсіса Бекона. Такі триптихи, як цей, зустрічаються вкрай рідко».

Скульптура «Собака з повітряних кульок» Джеффа Кунса була продана за 58,4 мільйонів доларів. Таким чином, був встановлений рекорд аукціонної ціни на витвір мистецтва художника, який досі живий. Попередній рекорд належав Герхарду Ріхтеру. Його картина «Соборна площа, Мілан» була продана за 37 мільйонів доларів.

Аукціон творів післявоєнного і сучасного мистецтва став найприбутковішим в історії Christie's. За 69 лотів було виручено майже 700 мільйонів доларів. Раніше цього року на продажу робіт цих напрямків мистецтва аукціонний дім заробив 495 мільйонів доларів.

 

ua.jn1.tv


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки