Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Гільдія антикварів України

Гільдія антикварів України

Створена Гільдія антикварів України -- професійна асоціація, що об'єднала основних учасників антикварного ринку країни.

На загальних зборах організації затверджений Статут Гільдії і Кодекс професійної етики антиквара і арт-дилера -- члена Гільдії антикварів України. Головою правління Гільдії обраний Ігор Понамарчук, президентом -- Дмитро Табачник. До складу Гільдії увійшли такі відомі антиквари і колекціонери як Олександр Голи, Леонід Комській, Федір Зернецкий, Олександр Табалов, Ірина Панасюк, Олександр Макаров та інші.

 

Своїми першорядними завданнями Гільдія вважає:

- розвиток торгівлі витворами мистецтва;

- сприяння в збереженні художньої спадщини;

- співпраця з музеями в області виставкової діяльності, експертизи, в науково-дослідній сфері;

- розробка і внесення пропозицій в законотворчі органи держави з питань діяльності колекціонерів, купівлі-продажу витворів мистецтва і антикваріату, зокрема, відміни необгрунтованих обмежень на їх імпорт і експорт.

 

Як сказав Голова правління Гільдії Ігор Понамарчук, одне з її завдань - «навести порядок усередині «цеху» і, відповідно, укріпити довіру людей до антикварів».

Нинішня ситуація в світі антикваріату характеризується присутністю крупних об'єднань, салонів, галерей, аукціонних домів, з одного боку, і безліч незалежних дилерів з іншого. Але реалії сьогоднішнього дня припускають існування цивілізованого ринку, де його учасники, консолідувавшись і визначивши для себе головні цілі і завдання, могли б повноцінно співпрацювати.
Формально українські колекціонери теж представлені в CINOA. У 2004 р. наші російські колеги створили Міжнародну конфедерацію антикварів і арт-дилерів, яка - за задумом її творців - повинна була представляти в CINOA і всіх країнах СНД. Ідея ж створення вітчизняної асоціації антикварів, назріла давно, утілилася в життя тільки зараз.

 

artukraine.com.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки