Магазин Антиквар До України повертається раритетна ікона Божої Матері, вивезена під час війни
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ До України повертається раритетна ікона Божої Матері, вивезена під час війни

До України повертається раритетна ікона Божої Матері, вивезена під час війни

19 грудня 2013 року о 10:00 у храмі Св. Миколая міста Могилів-Подільський Вінницької області в День Святого Миколая відбудеться передача ікона Божої Матері, яка була вивезена під час другої світової війни до Німеччини і довгий час зберігалася у родині Айке Ререна.

«До Міністерства культури України звернулося Посольство України у Німеччині з інформацією про те, що громадянин ФРН Айке Ререн має намір передати в Україну ікону Божої Матері, яка ймовірно належала церкві св. Миколая м. Могилів-Подільський і була вивезена під час Другої світової війни до Німеччини, де її придбав батько А. Ререна - колишній солдат «Вермахту», - розповів заступник директора Департаменту культурної спадщини та культурних цінностей міністерства культури Віктор Вечерський.

Міністерство культури України за підтримки  Вінницької обласної державної адміністрації, Могилів-Подільської міської ради та Вінницької єпархії Української Православної Церкви повністю взяло на себе організацію повернення раритету до України. Окрема подяка Службі зовнішньої розвідки України, яка долучилася до повернення культурної цінності та сприяла у її транспортуванні.

У церемонії візьмуть участь А. Ререна, Міський голова м. Могилів-Подільський П. Бровка Керуючий Могилів-Подільською єпархією УПЦ - архієпископ Агапіт, представники Міністерства культури, Служби зовнішньої розвідки, громадськість, духовенство.

 

prostir.museum


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 40
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки