Магазин Антиквар День та ніч музеїв 2013: КИЇВ
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ День та ніч музеїв 2013: КИЇВ

День та ніч музеїв 2013: КИЇВ

До події залишилось: 2 дні

Початок події: 18 травня 2013 11:00

Закінчення події: 18 травня 2013 23:40

Вартість: Вхід вільний


Літературно-меморіальний музей-квартира П.Г. Тичини
(вул. Терещенківська, 5) 18 травня оголошує Святкову музейну толоку, під час якої планується прибрати територію внутрішнього дврику біля музею, посадити там квіти та кущі, пофарбувати паркан.  Під час заходу відбудеться кілька конкурсів, переможці яких отримають смачні подарунки. Після закінчення роботи відбудеться імпровізований пікнік. Ведучим буде Євген Нищук, український актор театру та кіно, заслужений артист України, актор театру «Сузір'я». Розважатиме учасників толоки гурт "ТаРута". Початок о 9.30, в суботу, 18 травня.

Музей історії міста Києва
:  запрошує 18 травня взяти участь у незвичайній театралізованій екскурсії, під час якої ви зможете не лише оглянути експозицію, а й зустрітись з історичними і літературними персонажами, які колись мешкали в нашому місті.  Початок екскурсії - о 19.00. Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 520-28-26.

Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (вул. Терещенківська 15-17) щиро запрошує Вас до себе в гості. З 11.00 до 15.00 на вас чекатимуть цікаві мандрівки музеєм для дітей та дорослих:
- Експозицією «Західноєвропейська колекція» (Терещенківська, 15):
11:00, 12:00 - «Боги та герої Давньої Греції» (для дітей молодшого та середнього шкільного віку)
13:00 - Ознайомча екскурсія для учнів старших класів та студентів
14:00 та 15:00 - Ознайомча екскурсія для дорослих

- Експозицією «Східна колекція» (Терещенківська, 17):
11:00 - Ознайомча екскурсія для студентів
12:00 - «Мандрівка Сходом» (для дітей молодшого шкільного віку)
13.00 - Ознайомча екскурсія для дорослих
14:00 та 15:00 - Ознайомча екскурсія для учнів середніх і старших класів

О 17:00 - Вечір європейської класичної музики
Твори західноєвропейських композиторів ХІХ - ХХ століть для вас виконуватимуть студенти Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра

О 18:30 - Презентація нових тематичних мандрівок музеєм:
- «Традиційний світогляд народів Сходу» (експозиція «Східна колекція»)
- «Біблійні та житійні сюжети у творах мистецтва» (експозиція «Західноєвропейська колекція»)

Для участі в екскурсіях бажано попередньо записатися за тел.: (044) 235 32 90
Вхід до музею 18 травня вільний!

Національний музей Тараса Шевченка в рамках "Ночі музеїв" пропонує наступні заходи:
З 12:00 працює виставка Фото OpenAir від школи фотографії Віктора Марущенка у популярному сьогодні форматі фотосушки, який об'єднує фотографів різних професійних рівнів та стилів і дозволяє їм обмінюватися своїми фото.
17.30 - 19.00 - «Шевченко International»: читання поезій Тараса Шевченка іноземними мовами працівниками посольств та консульств інших країн в Україні, представниками національно-культурних громад Києва. Вірші українською мовою читатимуть співробітники Національного музею Тараса Шевченка.
19.15 - 20.25 - перегляд кінофільму«Тарас Шевченко» 1926 року (режисер - Петро Чардинін, головну роль виконав Амворосій Бучма) у супроводі автентичної української музики в «живому» виконанні гурту "Гуляйгород".
21. 00 - театралізована екскурсія «Музи Тараса Шевченка».
Акредитація за тел.: 095 747 82 15 або e-mail: shevchenko-museum@ukr.net (Христина Клименко).

Національний художній музей України:  На оповитій темрявою галявині гостей зустрічає перформансом відроджена славетна «Студія-театр НаУКМА», на сходах звучить сет від першопрохідця українського діджеїнгу - DJ Mishukoff'a. Потрапивши в хол, кожен стає учасником музейного квесту. Пройдіть всі зали, уважно вдивляючись у полотна та об'єкти, щоб знайти відповіді й отримати подарунок. На шляху вас може спинити дискусійний майданчик, де проходять зустрічі з художниками - учасниками виставкового проекту «Орієнтація на місцевості». Це відомі українські митці, які по-своєму інтерпретували сучасний український простір і тих, хто його населяє. І нарешті, топ-подія, що чекає на гостей музею, - культурно-мистецький проект "Конгрес ривувальників", розроблений польським художником Павлом Альтхамером.

PinchukArtCentre:  у суботу, 18 травня 2013 року, PinchukArtCentre запрошує на ніч в музеї, що відбудеться в рамках відкриття виставки «Китай Китай» та всесвітньої акції «Ніч музеїв». Спеціально для шанувальників сучасного мистецтва, а також для тих, хто хоче першим побачити виставку китайських художників, арт-центр працюватиме до 24:00. Гості, які прийдуть на акцію в піжамі, зможуть потрапити до арт-центру без черги.

В рамках акції відвідувачі матимуть можливість долучитись до нічних оглядів експозиції у супроводі гідів PinchukArtCentre, які розкажуть про представлені роботи та художників, серед яких: Ай Вейвей, Чао Фей, Чень Чжень, Сюй Чжен, Сунь Сюнь, Сунь Юань та Пен Юй, Ян Ксін, Ян Фудун, Чжан Хуань, Чжао Яо, Чжао Чжао.

Крім того, всі відвідувачі арт-центру матимуть унікальну можливість сфотографуватись на фоні представлених арт-творів. Зйомку проводитимуть професійні фотографи арт-центру. Всі учасники акції отримають фотографії поліграфічної якості у цифровому вигляді.

Спеціально для шанувальників мистецтва Ай Вейвея відбудеться демонстрація фільму «Ай Вейвей: Ні про що не шкодуй». Це перша повнометражна стрічка про найвидатнішого китайського художника сучасності, що досліджує поєднання творчості та соціо-політичного активізму крізь призму життя Ай Вейвея. Крім того, відео-портрет художника авторства журналістки і режисерки Елісон Клеймен є водночас непересічним дослідженням сучасного Китаю. Показ фільму проходить за підтримки фестивалю DocuDays.

 

prostir.museum

 


 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки