Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Christie’s проведе перший онлайн-аукціон робіт Уорхола

Christie’s проведе перший онлайн-аукціон робіт Уорхола

Аукціонний дім Сhristie's з 26 лютого по 5 березня проведе серію інтернет-аукціонів, першим з яких стане «Енді Уорхол @ Christie's».

З молотка підуть 125 робіт найяскравішого представника поп-арту.

Серія аукціонів проводиться в рамках довгострокового співробітництва аукціонного дому з Фондом образотворчих мистецтв Енді Ворхола.

Це не перший досвід торгів виключно по інтернету. Перша серія онлайн-аукціонів, присвячена прикрасам із зібрання Елізабет Тейлор, була проведена Christie's в грудні 2011 року, а в минулому році пройшло шість аналогічних аукціонів, на деяких з яких були встановлені світові рекорди. Так, в листопаді в Нью-Йорку полотно Едварда Хоппера «Жовтень на Кейп-Код» було продано за $ 9,6 млн.

«Торги подібного формату - чудовий спосіб продажу та купівлі робіт Енді Уорхола. Його мрії про загальну доступність мистецтва роблять його свого роду попередником ери інтернету. Наші онлайн-торги допомагають усім, хто розуміє цінність творчості Уорхола, стати володарем однієї або декількох робіт цього видатного майстра», - відзначив глава департаменту післявоєнного і сучасного мистецтва Christie's Емі Каппеллаццо.

Лоти, які виставлені на перший аукціон Уорхола в мережі, відносно недорогі - естімейт становить від $ 600 до $ 70 тисяч, однак кінцева вартість робіт може зрости в кілька разів.

До безперечних топ-лотами аукціону відноситься унікальна літографія 1946 року під назвою «Я назавжди полюбив твої поцілунки» із зображенням губ Мерилін Монро (естімейт $ 3-5 тисяч), а також серія робіт Уорхола, присвячена супів фірми Кемпбелл - на торгах вона представлена ​​муляжем консервної банки 1964 року (естімейт $ 50-70 тисяч) та відбиток, залишений пролитим на аркуш паперу напоєм, що отримав назву «Бризки кока-коли» (естімейт $ 6-8 тисяч).

 

com-ua.com


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки