Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Бронзового Будду продали за "прийнятні" $9 млн

Бронзового Будду продали за "прийнятні" $9 млн

 

На торгах аукціонного дому Christie's в Гонконзі бронзова статуя Будди Амітабхи (Будди невимірному життю) була продана за 9 мільйонів доларів.

Вік статуї - більше 500 років, її відносять до часу царювання імператора Чжу Чжаньцзі з династії Мін, що правив імперією з 1425 по 1435 рік. Сума, за яку пішов лот, більш ніж в два рази перевищила очікування оцінювачів.

Статую купив лондонський дилер Річард Літтлтон. За його словами, 9 мільйонів доларів за такий рідкісний екземпляр - цілком відповідна ціна, і він упевнений, що статуя Будди буде хорошим капіталовкладенням. Вперше за півтора роки, що пройшли з початку світової економічної кризи, топ-лот гонконгських аукціонів китайського антикваріату був куплений вихідцем з Європи або Америки. Досі в цьому сегменті ринку домінували китайці.

На торгах за рекордну суму також було продано 30 різьблених предметів з кістки носорога з колекції Сунчжутана (Songzhutang) - вони пішли з молотка за 30,4 мільйона доларів, що в сім разів перевищило очікування оцінювачів.

Торги, які проводив Christie's 31 травня, принесли аукціонному дому більше 86 мільйонів доларів.

 

gazeta.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 132
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки