Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Банкіри констатують значний попит на інвестмонети

Банкіри констатують значний попит на інвестмонети

Спостерігається тенденція до подорожчання золота, і люди, розуміючи це, намагаються заробити на інвестмонетах, вважають експерти.

Банкіри констатують значний попит на інвестиційні монети, які випускає Національний банк, повідомляють Українські новини. "Ювілейні монети, які випускає НБУ, користуються величезним попитом, за ними стоять черги - за день, за два до того, як ці монети надходять у продаж. Що стосується інвестиційних монет, то вони також популярні серед населення, тут також спостерігається збільшення обсягів продажу, їх привабливість росте", - сказав голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук.

Скарбник банку "Даніель" Василь Невмержицький також відзначає популярність інвестмонет, пояснюючи це вигодою від їх продажу - як для банків, так і для населення.

"Це монети високої проби, населення розуміє, що на них можна заробити, згодом продавши за більшою ціною або розмістивши в банку у вигляді банківського вкладу в золоті", - повідомив банкір.

На думку Романа Шпека, старшого радника Альфа-банку (Україна), попит на ці монети може зрости у зв'язку зі сприятливою кон'юнктурою ринку золота.

"Зараз спостерігається тенденція до подорожчання золота, люди, розуміючи це, завдяки інвестмонетам намагаються заробити", - підкреслив банкір.

Він додав, що монети НБУ дуже високої якості.

Як повідомляло агентство, НБУ вже виготовив 30,8 тис. штук інвестиційних монет.

За 9 місяців 2012 року реалізовано 11,6 тис. штук монет.

 

tsn.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки