Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


Арт-ярмарок TEFAF

TEFAF

Європейський ярмарок красних мистецтв The European Fine Art Fair - TEFAF відкрився в  в нідерландському місті Маастріхт.

The European Fine Art Fair - TEFAF - це одна з найбільших подій у світі мистецтва. На TEFAF виставлено старовинні і сучасні картини і скульптури, ікони, гобелени, ювелірні вироби, меблі, посуд, монети, твори античних майстрів та інші шедеври, створені в Європі, Китаї, Японії, Індії, Океанії, в інших країнах та регіонах.

Відвідувачі TEFAF мають можливість побачити велику кількість невідомих або маловідомих творів як визнаних майстрів, так і художників і скульпторів, імена яких мало що говорять неспеціалістам, але роботи яких є справжніми шедеврами.

Нерідко їхні твори десятиліттями зберігаються у приватних колекціях прихованими не тільки від публіки, але навіть і від знавців мистецтва. Поява їх на такому провідному ярмарку є світовою подією.

"Все, що демонструється на TEFAF, перевірено відомими фахівцями з усього світу, - сказав директор паризької Галереї мистецтва Океанії Антоні Меєр, який бере участь у ярмарку. - Те, що продається на сьогоднішньому ринку, це якість, якість і ще раз якість, підкріплена добрим походженням, і TEFAF забезпечує і те, і інше. Покупка на TEFAF надійна, а в умовах нинішнього фінансового клімату придбання витворів мистецтва високого рівня набагато краще, ніж інвестування в акції або облігації".

Щороку на TEFAF продаються і купуються витвори мистецтва на мільйони євро. Нинішній 22-й європейський ярмарок мистецтва в Маастріхті, напевно, не стане виключенням. Проте TEFAF це, перш за все, можливість побачити величезну різноманітність шедеврів, створених майстрами різних країн світу впродовж багатьох сторіч і навіть тисячоліть, багато хто з яких виставляється вперше.

"Маастріхт став подією, яка за своїм значенням далеко перевершила продавців витворів мистецтва", що беруть участь у ньому, - сказав Алексіс Кугель - директор паризької фірми "Кугель", яка бере участь у TEFAF з часу найпершого європейського ярмарку красних мистецтв у Маастріхті.

Tefaf-view

На торішньому ярмарку можна було побачити невідомі твори Рембрандта, Ван Гога, Моне, Матісса, Пісарро, Ренуара, Гогена, Пікассо. Одними з найприкметніших об'єктів стали єгипетська позолочена маска, створена більше 2 тисяч років тому, і чудовий годинник вищий за людський зріст у вигляді глобуса, що підтримують три грації, початку XIX століття.

tsn.ua

зображення - tefaf.com

 


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 132
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки