Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Випадкова знахідка антиквара

Випадкова знахідка антиквара

Британський антиквар на ім'я Мартін Робертс виявив на влаштованому його знайомим розпродажу прикрашену розписами дерев'яну дощечку завдовжки близько 25 сантиметрів.

Експерти з середньовічного мистецтва підозрюють, що до рук Робертса потрапили дверці дарохранительниці, що належала хрестоносцям, можливо, лицарям-храмовникам, пише TheIndependent.

Перший експерт, що бачив дверці, припустив, що на них зображені святий Георгій і змій, але потім він висунув гіпотезу, що це римлянин, який вбиває турка, і це вказує на зв'язок з хрестовими походами.

Ще один фахівець вважає, що дверці створені на Сході, можливо у Візантії, між 700 і 1200 роками. На жаль, джерело не приводить доказів на користь тамплієрської гіпотези, заявленої в матеріалі.

Робертс не купував знайдену ним дощечку: він обміняв її на сосновий комод і скляні ручки XIX століття, куплені ним раніше за 13 фунтів стерлінгів.

В даний час передбачувані дверці дарохранительниці перебувають на експертизі в будинку Christie's, і якщо їх достовірність буде підтверджена, то вони будуть виставлені на торгах в грудні, повідомляє TheDailyTelegraph.

Попередня вартість знахідки не розголошується. Робертс, як пише TheDailyMail, готовий до будь-якого розвитку подій: його влаштують і 6 фунтів стерлінгів, і 600.

gazeta.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки