Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Абрамович увійшов до десятки світових колекціонерів мистецтва

Абрамович увійшов до десятки світових колекціонерів мистецтва

Російський мільярдер Роман Абрамович опинився в першій десятці світових колекціонерів витворів мистецтва в рейтингу нью-йоркського видання ARTnews. Видання зазначає, що Абрамович цікавиться сучасним мистецтвом, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на Бі-бі-сі.

Основні ділові інтереси 43-річного бізнесмена - сфера металургії та гірничодобувної промисловості, проте найбільше Абрамович відомий як власник англійського футбольного клубу "Челсі".

До першої десятки також увійшли французькі виробники товарів розкошу Франсуа Піно та Елен і Бернар Арно, американські підприємці Дебра і Леон Блек, Едіт і Елі Брод, Александра і Стівен Коен та Емілі й Мітчелл Рейлс, а також гонконзький девелопер Джозеф Лау, лондонський фінансист і судновласник Філіп Ніархос і шейх Сауд бін Мохаммад бін Алі Тані з Катару.

У розширеному рейтингу ARTnews з 200 позицій є інші колекціонери мистецтва з Росії та країн колишнього СРСР: президент компанії "Онексім-Девелопмент" Олег Байбаков із донькою Марією та український магнат Віктор Пінчук. Як і Абрамовича, їх цікавить переважно сучасне мистецтво.

project.ukrinform.ua


 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 134
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки