Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня

Нові надходження
5 гривень, 2024 рік.

     
Країна
Україна
Рік випуску
2024
Метал
Нейзильбер
Вага
16.54 г.
Діаметр
35 мм.
Ціна
500 грн.

Пам'ятна монета
"Українська бавовна. Нептун
"

Присвячена українському береговому ракетному комплексу РК-360МЦ "Нептун", який став справжнім проривом вітчизняної оборонної промисловості в розробленні та виробництві сучасної зброї. Він не просто здолав один з найбільших кораблів ВМФ росії в перші місяці повномасштабного вторгнення, а й назавжди вписав себе в історію української оборони. Затоплення ракетного крейсера "москва" - це черговий доказ, що українська "бавовна" завжди буде влучною.

Тираж: 75 000 шт.

КМ.5.

Аверс: стилізовано зображено ракетний крейсер "москва" з пробоїною в корпусі, потоплений завдяки майстерності наших військових протикорабельними ракетами Р-360 "Нептун". "Невразливий" флагман Чорноморського флоту рф стилізовано під дитячий паперовий кораблик, що особливо підкреслює цей міф, незважаючи на його реальні габарити та озброєння. На рубці корабля зображено абрис кремлівської башти із зубцями кремлівського муру, що розламався, символізуючи крах імперських амбіцій росії. Угорі ліворуч на дзеркальному тлі - номінал монети 5 та графічний знак гривні, рік карбування монети 2024 (вертикально), малий Державний Герб України і напис УКРАЇНА (вертикально); унизу ліворуч - логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

Реверс: зображено береговий мобільний ракетний комплекс "Нептун" у момент пуску ракети, прийнятий на озброєння Військово-морських Сил ЗСУ, про що свідчить емблема вгорі ліворуч. Дзеркальне тло відображає стилізований тризуб Нептуна, бога морів, що символізує незламність українського духу, який влучно пронизує ворожі цілі. Праворуч угорі паралельно ракеті розміщено напис NEPTUNE.

Зображення Національного банку України 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки