Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня

Нові надходження
10 гривень, 2023 рік.

     
Країна
Україна
Рік випуску
2023
Метал
Срібло
Вага
31.1 г.
Діаметр
38.6 мм.
Ціна
0 грн.

Пам'ятна монета "Архістратиг Михаїл"

Присвячена архангелу, який є одним із найшанованіших біблійних персонажів та іменується як архістратиг-головнокомадуючий. Архангел Михаїл - незмінний борець із силами зла, захисник віри, покровитель воїнів, які борються за праведне діло та захищають добро. Архістратиг Михаїл - "небесний оборонець" українського війська. Шанобливе ставлення до архістратига Михаїла зберігається з великокнязівських часів до наших днів - він став символом небесного захисту влади київських князів, пізніше це шанування було зафіксовано не тільки топонімічно - у назвах церковних споруд, а й геральдично - на гербах Києва, Київського воєводства, Київської губернії. Сьогодні його образ присутній в атрибутиці українських десантників і знову уособлює боротьбу із силами зла.

Тираж: 5 000 шт.

СМ.10.

Аверс: угорі розміщено малий Державний Герб України, під яким напис - УКРАЇНА, по колу, на тлі патерну зі стилізованих давньоруських київських гривен - вагової, лічильної та монетної одиниці, зображено стилізований лавровий вінок, унизу номінал - 10; у центрі у восьмикутному картуші на дзеркальному тлі зображено логотип, під яким написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ/БАНК УКРАЇНИ/2023.

Реверс: на дзеркальному тлі зображено архістратига Михаїла (елемент оздоблення - локальна позолота); по колу розміщено напис: ...ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА (рядки з поеми Т. Г. Шевченка "Гайдамаки") - використано шрифт "ChebanykSansN.2017 © VasylChebanyk".

Зображення Національного банку України

Позиція тимчасово недоступна; 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 136
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки