Магазин Антиквар 10 гривень
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня

Нові надходження2 гривні
2019р.

10 гривень, 2022 рік.

     
Країна
Україна
Рік випуску
2022
Метал
Цинковий сплав
Вага
12.4 г.
Діаметр
30 мм.
Ціна
30 грн.

Пам'ятна обігова монета
"Військово-морські Сили Збройних Сил України"

Присвячена окремому виду Збройних Сил України, призначеному для стримування або відсічі у взаємодії з іншими видами Збройних Сил, іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами збройної агресії проти України з моря та на приморських напрямках, захисту суверенітету і державних інтересів України. Українські військові – армія незламних та нескорених бійців, справжніх патріотів, які в умовах війни демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та неабияке бажання перемогти ворога. Сьогодні мільйони українців підтримують і допомагають українським захисникам, вірять у них та нашу спільну перемогу!

Тираж: 1 000 000 шт.

ОМ.100.22

Аверс: у центрі на дзеркальному тлі - емблема Військово-морських сил ЗСУ, унизу ліворуч від неї - малий Державний Герб України, унизу праворуч - номінал 10 та графічний символ гривні; написи: ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКІ СИЛИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ (півколом угорі), 2022/УКРАЇНА (унизу); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч від номіналу).

Реверс: на тлі стилізованих хвиль зображено різні типи кораблів як символ ВМС ЗСУ, до складу яких, крім надводних сил, також входять морська авіація, морська піхота, берегова артилерія та інші компоненти; угорі на тлі позначених південних морських рубежів нашої держави та виключної морської економічної зони України - написи: ВІРНІСТЬ,/МУЖНІСТЬ,/СИЛА.

Монета з ролу,
комплектується капсулою;

Зображення Національного банку України 
НАЙКРАЩА СРІБНА МОНЕТА НБУ 2021р.
Всього голосів: 13
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+38 0732 235955  +38 0352 235955  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки