Магазин Антиквар 10 гривень
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


10 гривень, 2021 рік.

     
Країна
Україна
Рік випуску
2021
Метал
Срібло
Вага
31.1 г.
Діаметр
38.6 мм.
Ціна
0 грн.

Пам'ятна монета "До 30-річчя Незалежності України"

Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ - Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті - незалежна держава. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті - незалежна держава. Витоки нашої незалежності - в історичній пам'яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.

Тираж: 3 000 шт.

Аверс: по центру розміщено напис УКРАЇНА, ліворуч від якого - рік карбування монети - 2021 та малий Державний Герб України; композицію, що є своєрідним носієм інформації і поєднує минуле й сучасне: угорі - QR-код як символ цифрової трансформації суспільства та економіки, унизу - стилізоване зображення елементів вишивки - скарбниці символів, у яких відображаються звичаї, обряди, вірування нашого народу; номінал - 10 та графічний символ гривні (праворуч від напису Україна).

Реверс: зображено айдентику до Дня незалежності України - цифра 3 та стилізована цифра 0 у вигляді кольорової квітки (використано тамподрук) із написами: ТИ У МЕНЕ ЄДИНА ((угорі півколом), РОКІВ/НЕЗАЛЕЖНОСТІ/УКРАЇНИ (унизу).

Позиція тимчасово недоступна
Орієнтовна дата надходження невідома; 
Як Ви зберігаєте свою колекцію монет?
Всього голосів: 29
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки