Магазин Антиквар 10 гривень
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


10 гривень, 2020 рік.

     
Країна
Україна
Рік випуску
2020
Метал
Срібло
Вага
31.1 г.
Діаметр
38.6 мм.
Ціна
0 грн.

Пам'ятна монета "Золочівський Замок"

Присвячена свідку історичних подій на теренах галицької землі, бастіонному замку-фортеці, збудованому в першій половині XVII ст., - Золочівському замку, який представляє неоголландський тип оборонних споруд. Розміщений на невисокому пагорбі, замок свого часу слугував як для оборони, так і для житла, тобто належить до пам'яток типу "palazzo in fortezzo". Оборонні споруди Золочівського замку - це вали, бастіони, надбрамна вежа, міст і равелін. Ренесансний ансамбль творять в'їзна вежа, Великий житловий та Китайський палаци, які є одним із небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. Золочівський замок - музей-заповідник Львівської національної галереї мистецтв імені Бориса Возницького і входить до туристичного маршруту "Золота підкова Львова".

Тираж: 3 000 шт.

СМ.10.

Аверс: угорі розміщено малий Державний Герб України, під яким напис УКРАЇНА; над гербом зазначено рік карбування монет 2020; праворуч і ліворуч на монеті зображено вежі, крізь які видно стилізовану панораму замку; унизу зазначено номінал - 10/ГРИВЕНЬ

Реверс: зображено внутрішнє подвір'я замку - на передньому плані фонтан та скульптурна композиція трьох купідонів, на другому плані - Китайський палац, ліворуч від якого - статуя Нептуна, праворуч - статуя Афродіти; розміщено написи: ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК (унизу півколом), XVIІ ст. (праворуч).

Банківський стан;
Футляр та сертифікат в комплекті 
КРАЩА СРІБНА МОНЕТА 2019р.
Всього голосів: 5
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки