Магазин Антиквар Найдорожчий предмет мистецтва, проданий з аукціону
 
    
 

Гроші - це свобода,
викувана із золота

Е.М. Ремарк

Скриня


ГоловнаСтатті для колекціонерів→ Найдорожчий предмет мистецтва, проданий з аукціону

Найдорожчий предмет мистецтва, проданий з аукціону

Бронзова монументальна композиція "Людина, що йде", яку 1961 року створив відомий швейцарський скульптор Альберто Джакометті, стала найдорожчим предметом мистецтва, проданим з аукціону.
Вона пішла з молотка лондонського будинку "Сотбіс" за 104 млн 327 тисяч доларів. Її попередня оцінна вартість перевищувала 12 млн фунтів. Як повідомили ІТАР-ТАРС у нью-йоркському "Сотбіс", цим побитий попередній рекорд - 104 млн 100 тисяч доларів, за які в травні 2004 року в Нью-Йорку продали картину Пабло Пікассо "Хлопчик із трубкою".

Колишнім власником скульптури був німецький банк Commerzbank AG, який має намір витратити виручені кошти на доброчинність, допомогу музеям і освітнім установам.

У цей же вечір в "Сотбіс" встановлений ще один світовий рекорд - картина Густава Клімта "Церква в Кассоні" стала найдорожчим в історії пейзажем, проданим з аукціону. Невідомий покупець виклав за неї 43 млн доларів. Це єдина картина із серії робіт Клімта, на яких він увічнив чарівний ландшафт берегів італійського озера Гарда.

 

ictv.ua


 
Який варіант розпродажу в "ЧОРНУ П'ЯТНИЦЮ" / 23.11 цікавіший?
Всього голосів: 10
Результати
Нумізматичний форум RAND


© Магазин Антиквар

Розробка та розкрутка
дизайн студія 2day
+ 38 (0352) 23-59-55  info@antykvar.com.ua  
 Карта сайту  Допомога  Лінки